Druhé extraligové finále? To bylo pruhované zoufalství | iSport.cz
Miroslav Horák
20. dubna 2019 • 14:25

Druhé extraligové finále? To bylo pruhované zoufalství

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
INSIDER: Baroš by mohl být "ambasadorem", připomíná mi ho Hložek
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Kdo urve čtvrté místo? Zaútočí Kozák v Edenu na korunu střelců?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Není zrovna šťastné, pokud hráči či trenéři házejí prohrané či jinak nedotažené zápasy na rozhodčí. Byť pod hrozbou pokuty nesmějí v den utkání jejich výkon komentovat, pokud zvolí odpověď typu: „To bohužel nemůžu komentovat“, dávají najevo, že sudí za rozkutálené body do značné míry mohou. Někdy skutečně ano, většinou rozhodně ne.Včera to byl ve druhém extraligovém finále mezi Libercem a Třincem  jiný případ. Pruhované zoufalství v přímém přenosu, nebezpečné množství do očí bijících minel, jasně nejslabší článek finále.

Udržet za takové situace nervy pod zámkem a nevybuchnout? To před hráči klobouk dolů. Vyloučení libereckého Zachara za nesportovní chování lze nazvat úletem letošního play off.

Sudí Pražák se Šírem většinou deptali domácí soubor, jeho hráče vylučovali nezřídka neprávem a fauly na ně (i krvavé) nechali bez odezvy. Kdo z Třineckých nevěří, nechť si pustí záznam, možná v jednom případě byli vůči Tygrům shovívaví, to když Valský poslal přes sloupek nešetrně do kabiny Ondřeje Kovařčíka.

Za tuhle bramboračku si však mohou i kluby. Pokud se ptáte, proč do finále nenaskočí například arbitr tří finálových zápasů na mistrovství světa a bývalý dlouholetý rozhodčí KHL, pak vězte, že Antonín Jeřábek byl pro extraligové finále vetován…

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud