Šéf Sparty Daniel Křetínský v úzkých? Pořád může mít pravdu! | iSport.cz
Ondřej Škvor
31. října 2012 • 00:25

Šéf Sparty Daniel Křetínský v úzkých? Pořád může mít pravdu!

Šéf Sparty Daniel Křetínský míří na schůzku s Miroslavem Peltou,
TOP VIDEA
Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Křetínského kabele, která měsíc a půl zajímá český fotbal, prý nic není. Tvrdí to silný hlas: hlas šéfa Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality Tomáše Martince. Tedy jednoho ze tří lidí, kteří jsou oficiálně s obsahem seznámeni.Teď to vypadá, že Křetínský je plácal, který neunesl prohru v Plzni a s brekotem si přišel stěžovat na Strahov.

Nebo ještě jinak: Nic neví, nic nemá, jen fňuká. Všechno je v pořádku.

Vlastně by to bylo dobře. Pláč jednoho muže, byť mimořádně silného hráče, ale fotbal je bez poskvrny.

Nemyslím, že to tak je. Podnikatel možná jednal v emocích, ale obávám se, bohužel, že v principu má pravdu. Český fotbal se pořád pohybuje v šedé zóně.

Mimochodem, proč byl Miroslav Pelta, velký znalec fotbalového zákulisí, „zdrcen z toho, co se ke mně dostalo“? Možná proto, že nevěděl přesně, co ví Křetínský, ale věděl (a ví), že to pořád smrdí...

Nehodlám naivně věřit v anděla Křetínského. Šikovně zatlačil a zatím se mu to vyplácí. Ale pořád mu věřím mnohem víc než ďáblům v českém fotbale.

Tahle kauza asi vyšumí. Nic se neprokáže. To ale vůbec neznamená, že to není pravda.

Ta pravda, že tu uplácejí bafuňáři, že tu kvete sázení na výsledky organizované rozhodčími. Je pohodlnější věřit v opak.

Asi to tak ale není.

 
Články odjinud


Články odjinud