Když prognózy končí v koši. Pozor na chlápka, který vyhodil trenéra Vegas | iSport.cz
28. května 2018 • 13:10

Když prognózy končí v koši. Pozor na chlápka, který vyhodil trenéra Vegas

TOP VIDEA
Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder
Fanoušci Kladna v euforii! Extraligu vítali společně s hráči na ledě Fanoušci Kladna v euforii! Extraligu vítali společně s hráči na ledě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový svět už není takový, jaký býval. Žádná desetiletí budovaná organizace ve finále, ale Vegas, tým složený z hráčů, kteří před rokem byli překvapení z toho, že se musí stěhovat do nového klubu NHL. Proti stojí parta totálního neúspěchu kolem Alexandra Ovečkina, který se svým Washingtonem nikdy nedošel dál než do druhého kola. Co tohle všechno znamená?1. V Edmontonu píší už asi deváté pokračování knihy „Jak zazdít celý rok, když máme hodně talentu“, ve Vegas jde na pulty kniha s názvem „Jak se dostat do finále, když si ostatní myslí, že talent nemáte vůbec žádný“.

2. Klidně se může stát, že zakopnete při procházce lesem o desetikilovou hroudu zlata. Alexandr Ovečkin je ve finále NHL. Slyšíte? Ve finále! V tomhle světě je možné už úplně všechno.

3. Washington umí zvládat krize, vyřeší cokoliv, porážky na začátku série, tlak sedmého zápasu, Crosbyho v top formě. I kdyby si celý tým pozvala na hodinu do studia Michaela Jílková, vykuleně se jich ptala, jestli fakt postoupili do finále, oklepe se z toho.

4. Karl Alzner, bývalý obránce Washingtonu, v létě prohlásil, že odchází do Montrealu, protože by si chtěl zahrát play off. Teď už dva měsíce griluje, zalévá zahradu, nudí se v houpací síti a cítí se tak, jako když vám po deseti měsících dojde, že jste plácli největší pitomost ve svém životě. „Alexi, odpustíš mi to někdy?“

5. George McPhee, generální manažer Vegas, je velký vizionář. To ukázal, když z Capitals, ještě coby generální manažer Washingtonu, vyměnil Filipa Forsberga za Martina Erata do Nashvillu. V první řadě tím uspíšil Eratův konec v NHL, takže pomohl ke dvěma titulům Kometě, ve druhé výrazně oslabil svého budoucího soupeře ve finále Stanley Cupu. Bravo, takhle nějak vypadá koncepční práce!

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud