Bažant Myšák má smysl, třinecký Titanic se pod Varaďou nepotopí | iSport.cz
17. září 2018 • 17:38

Bažant Myšák má smysl, třinecký Titanic se pod Varaďou nepotopí

Autor: Radek Duda
TOP VIDEA
SE SIMONOU v karanténě: Šimon Hrubec promluvil o koronaviru. V Číně média neukazují všechno, říká
Sportovní bizáry: nájezdy ve fotbale, hokejové harakiri nebo opilý sudí v Příbrami
VŠECHNA VIDEA ZDE

Extraliga má za sebou první víkend a nevím, jak vy, já se bavil, mně přišel perfektní. Přinesl kupu nečekaných výsledků a zaváhání favoritů. Asi nejvíc mě zaujal Litvínov. Klasická hokejová bašta, která na jaře málem sestoupila a teď se potřebuje vrátit zpátky nahoru. Dělá mi velikou radost, že se Verva nebojí zapojit do hry šestnáctiletého talentovaného kluka. Tak to má být!Litvínovské vedení v létě přivedlo nové hráče, nové trenéry, přesto se mančaftu obecně moc nevěřilo, ale podívejte, borci urvali za víkend šest bodů, nejdřív si přivezli tři kousky z horké půdy v Boleslavi a pak to doma před výbornou návštěvou potvrdili se Zlínem. Dobrá práce.

Ale jak už jsem nakousl, nejlepší na tom všem je, že dávají velký prostor mladému Myšákovi. Tenhle kluk má potenciál, hodně slibnou budoucnost a strašně mu pomůže začlenění do útoku mezi zkušené bardy Hübla a Lukeše. To je zásadní tah, přesně takhle to má fungovat.

Aby si mazáci vzali pod křídla mladýho zajíce a něco ho naučili. Dva rozdíloví hráči musí jednoho takového kluka utáhnout. Musí. Jinak nejsou rozdíloví. Ale oba, jak Viktor Hübl, tak Franta Lukeš by to měli zvládnout. S oběma jsem hrál a jsou to hráči s maximálním přehledem a výborným cítěním hry.

Pokud trenéři Myšáka takhle vysoko v lajně podrží pár týdnů, za měsíc to bude úplně jiný hráč, než který poprvé přišel do kabiny áčka. Dejte na mě. Tahle zkušenost mu moc dá, zaslouží si trpělivost a nasazování ve vypjatých situacích. Dávám tomu jenom zelenou. Já nejsem zastáncem toho, aby bažanti dostávali všechno zadarmo, což se v našem hokeji často dělo.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud