Růžička na sobě pracuje, sestup mu pomohl. Seděl by mi v Pardubicích | iSport.cz
8. října 2019 • 11:30

Růžička na sobě pracuje, sestup mu pomohl. Seděl by mi v Pardubicích

Autor: Radek Duda
TOP VIDEA
TOP 5 motorsport filmů: Rallye smrti, ale i Rivalové či Ford vs. Ferrari
Nejlepší fotbalista v lize: Koho zvolili redaktoři Sportu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejspíš se blíží doba, kdy se Vladimír Růžička vrátí do velkého hokeje. Spekuluje se, že by se mohl chopit práce v Litvínově nebo v Pardubicích. Mně osobně by se zdál víc v Dynamu, v organizaci, která nutně potřebuje postavit na nohy. A on by to mohl zvládnout.Růžu znám výborně, roky jsem pod ním hrál, pořád to v něm je. Hokej má pod kůží, rozumí mu, to se musí nechat. Spíš je otázkou, jak se k tomu staví přímo v klubech, zda trvají na tom, aby jejich kouč jel podle jejich not, nebo řadu kompetencí nechají na něm.

Věřím tomu, že v Pardubicích by Růža dostal hodně prostoru k realizaci a mohl by využít všech zkušeností. On by mi do českého Hockeytownu pasoval. Zkrátka, už se musí něco stát, aby tahle slavná značka začala žít svůj obvyklý život. Pardubice nemohou donekonečna tápat a vybírat trenéry stylem pokus omyl. Lubina je dalším trenérem z mnoha, který odnesl dlouholetou klubovou mizérii. Ať už tam Růža přijde, nebo ne, někdo tu proměnu musí zahájit.

Viděli jsme, co dokázal se Slavií, on z ní vyrobil giganta českého hokeje. Tak to zkrátka je. Růža dokáže být na zimáku od rána do večera, zná všechny hráče. Jde jen o to, co Pardubice zamýšlejí. Druhá věc je, že jeden kouč v dnešní

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud