12. listopadu 2014 • 12:44

VIDEO: Železný trápí Vetchého: Tady se nečeká, tady se maká!

Autor:
Ondřej Vetchý poslouchá pokyny od Jana Železného a Tomáše Dvořáka
TOP VIDEA
PRAGUE PLAYOFFS: Svátek parkuru v Česku! Tahákem je Kellnerová PRAGUE PLAYOFFS: Svátek parkuru v Česku! Tahákem je Kellnerová
Nedvěd: Za Ronaldem v Juventusu stojíme. Nemá to jednoduché, pereme se s tím Nedvěd: Za Ronaldem v Juventusu stojíme. Nemá to jednoduché, pereme se s tím
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle Ondřej Vetchý nezažil, ani v kůži Jirky Luňáka pod vedením vyhlášeného rasa Pepika Hnátka. V reklamě na halové mistrovství Evropy v atletice, které v pražské O2 areně koná od 5. do 8. března, si ho do parády vzal trojnásobný olympijský vítěz Jan Železný.Ondřej Vetchý a Pavel Liška se v dalším klipu propagující pražský halový šampionát zamotali na aletickou dráhu se skupinou současných reprezentantů a pod dohled dvou atletických legend a věhlasných trenérů.

VIDEO | Železný trápí Lišku a Vetchého

„Tak mládeži, konec kecání a jdem něco dělat. Tak jděte rozklusat!“ velí trojnásobný mistr světa v desetiboji Tomáš Dvořák, současný reprezentační šéftrenér.

A když zjistí, že jim na tartanu zbyli dva vetřelci navíc, bez milosti je pošlou taky rozběhat.

„My jsme taky sportovci, atleti,“ hlásí Pavel Liška.

„Tak koukejte mazat za nima, když jste atleti,“ ordinuje Železný.

„Já na ně počkám,“ utrousí potichu Vetchý.

Tím ale Železného jenom naštve: „Tady se nečeká, tady se maká!“

Sérii propagačních klipů natočil režisér Okresního přeboru Jan Prušinovský. Účinkují v nich také reprezentanti Pavel Maslák, Zuzana Hejnová Ladislav Prášil a Adam Sebastian Helcelet. Videa patří do kampaně Fanoušek je součástí týmu, kterým se atletický svaz snaží nalákat návštěvníky na březnový šampionát.

„My jsme sportovci zvyklí makat a potom podat výkon. Zato tady se to točí všechno dokola, na jednom fleku, jedna kamera, druhá. Ondřeji, ty udělej toto, Honzo, Tomáši, sem,“ popisuje natáčení Tomáš Dvořák. „Všechno se dělá stokrát, aby to naposledy bylo nejlepší.“

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze