4. července 2016 • 18:45

Dream team v NBA? Durant opouští Oklahomu a bude hrát za Golden State

Autor: ,
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hvězdný Kevin Durant to rozsekl! Po devíti sezonách opouští Oklahomu a bude v NBA hrát za účastníka posledních dvou finále Golden State Warriors. V jediném týmu utvoří americké střelecké supertrio se Stephenem Currym a Klayem Thompsonem. V Kalifornii se tvoří skutečný tým hvězd! Golden State celkem bude mít čtyři z 15 nejlepších hráčů uplynulé sezony.

Oficiálně nebylo oznámeno, jakou bude mít Durant smlouvu. Spekuluje se však o tom, že se upsal na dva roky s celkovým platem 54 milionů dolarů (asi 1,3 miliardy korun).

Čtyřnásobný nejlepší střelec soutěže, sedminásobný účastník Utkání hvězd a nejužitečnější hráč NBA za rok 2014 byl nejžádanějším zbožím na trhu s volnými hráči. Z mnoha nabídek včetně Miami, San Antonia, Bostonu či LA Clippers si vybral tu z Golden State, s kterým má největší šanci získat premiérový titul.

"Mým hlavním cílem bylo najít klub, který mi pomůže růst jako hráči, ale i jako osobnosti. Dostat se ze své komfortní zóny, ze svého pohodlí, a najít novou výzvu. Proto jsme se rozhodl pro Golden State," řekl Durant.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze