Rytmus o přípravě na Marpa: Stranou šla i frajárka, sáhl jsem si na dno | iSport.cz
17. prosince 2018 • 15:50

Rytmus o přípravě na Marpa: Stranou šla i frajárka, sáhl jsem si na dno

Autor: tej
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Martin Minčev, nová posila Sparty: Univerzál, může si vyhovět s Hložkem
KARLOS SHOW: Vémola promluvil jako Terminátor! A Strakova pravda o tataráku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už jen deset dní zbývá do boxerského duelu dvou rapperů. Zápas na šest kol mezi Patrikem „Rytmusem“ Vrbovským a Otakarem „Marpem“ Petřinou se uskuteční 27. prosince v pražské O2 areně a oba se na zápas těší. „Je to kolega z branže a jdeme si dát zápas na šest kol. Oba se na to tvrdě připravujeme,“ přiblížil slovenský rapper jejich současný vztah. A jak probíhala jeho příprava?Do ringu se v ostrém zápase postaví poprvé. V tom má jeho oponent bohatší zkušenosti, na straně Rytmuse však stojí zejména fakt, že od něj výhru většina lidí neočekává, a tak může jen překvapit. Soupeře si totiž nevybral vůbec snadného, o to tvrdší přípravu však absolvoval. „Teď už jenom dolaďujeme. To nejtěžší mám za sebou, teď už jsme to nastavili, abych se na každý trénink těšil a hlavně se nezranil,“ prozradil slovenský rapper.

Ten se do přípravy ponořil naplno. „Odpustil jsem si dovolenky, přepnul jsem do sportovního módu. Častokrát šla stranou i frajárka, musel jsem zrušit i nějaké věci pro rodinu," podotýká.

Připrava je podle Rytmusova hodně intenzivní. „Miluju výstupy z komfortní zóny, tak to mám.  Za poslední roky jsem se letos nejvíc ke sportu vyhecoval. Sáhl jsem si na hranice svých možností. Párkrát už jsem byl v takovém stavu, že jsem myslel, že se pozvracím. Ale chtěl jsem to sám. Věděl jsem, do čeho jdu a nikdo mě nenutil,“ uvědomuje si.

Rytmus: Kvůli boxu musela jít stranou i přítelkyně

Zápas s Marpem je podle jeho slov sportovním vrcholem, přesto se samotným sportem končit nehodlá. A možná se do ringu ještě někdy vrátí… „Sportovat dál budu určitě, protože mě to naplňuje. Jen už teda ne dvoufázově, to mě bolelo celé tělo, i když o to právě šlo. Leda bych měl ještě někdy nějaký zápas,“ naznačil.

Jak již několikrát zmínil, vyzvat Marpa se rozhodl, protože má rád výzvy. „Za dva roky se může objevit něco jiného. Nemusí to být sport, ale nějaká jiná výzva. Miluju výzvy a miluju, když můžu vystoupit z té komfortní zóny a udělat něco, co udělat většina nechce,“ dodal.

Další stare down Marpa s Rytmusem! Promotér věří v plnou halu, vrací se Konečný

Marpo vs. Rytmus, už 27. prosince v O2 areně
Marpo vs. Rytmus, už 27. prosince v O2 areně

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud