Nejluxusnější místo na fotbal! Dívky musí na tribuně do bikin | iSport.cz
23. září 2014 • 14:09

Nejluxusnější místo na fotbal! Dívky musí na tribuně do bikin

TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Zlín: Šťastný odraz vybídl ke skórování Přikryla a ten se nemýlil, 2:0 Mladá Boleslav - Zlín: Šťastný odraz vybídl ke skórování Přikryla a ten se nemýlil, 2:0
David Sklenička před semifinále: Medaile? Chtěli bychom fanouškům vrátit to, jak nás povzbuzují David Sklenička před semifinále: Medaile? Chtěli bychom fanouškům vrátit to, jak nás povzbuzují
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | Ve slavné americké fotbalové lize NFL je tým Jacksonville Jaguars už 20. sezonu. Pro fanoušky k významnému jubileu vedení klubu připravilo fantastické překvapení. Na stadionu se vybudoval bazén s parádním výhledem na hřiště. Zápas tak můžete sledovat pouze v plavkách! Klubové patro s vodní nádrží nabízí veškerý komfort pro diváky. Zázemí s občerstvením, lehátky a lázněmi. Největší luxus je právě obrovský bazén s průzračnou vodou.

Nejluxusnější místa v NFL: Na americký fotbal se můžete dívat z bazénu...
Nejluxusnější místa v NFL: Na americký fotbal se můžete dívat z bazénu...

Aby se případně nikdo z návštěvníků během hry neutopil, je k dispozici i několik vyvinutých plavčic. Nejlevnější lístek do párty patra stojí 250 dolarů (5300 korun).

Za ten zážitek to ale určitě stojí. Když už nebude k dívání výkon fotbalistů, je všude kolem vás hromada dívek v titěrných bikinách.

 
Články odjinud


Články odjinud