17. května 2017 • 10:00

Bitva čtyř armád! Na Žižkov se vrací americký fotbal v atraktivním dvojbalení

Autor:
Bitters Doubleheader, to je bitva čtyř armád na Žižkově
TOP VIDEA
Slovácko - Sparta: Slovácko v euforii! Zajíc se prosadil mezi dvěma obránci a vyrovnal na 1:1 Slovácko - Sparta: Slovácko v euforii! Zajíc se prosadil mezi dvěma obránci a vyrovnal na 1:1
16. den na ZOH: Na Ester jste krátký a bronzová radost javorových listů 16. den na ZOH: Na Ester jste krátký a bronzová radost javorových listů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po loňském finálovém zápase nejvyšší ligy amerického fotbalu se tento sport ze zámoří vrátí 28. května na stadion Viktorie Žižkov. Jedno odpoledne, jedno místo, dva zápasy. To je Bitters Doubleheader. Základní část Bitters ligy vrcholí a čtyři týmy se střetnou o důležitou výhru, která je může posunout na lepší pozici do vyřazovacích bojů. Pražské derby nechá vzpomenout na loňské finále, ve kterém Prague Black Panthers a Prague Lions svedli boj o mistrovský titul. Po pražském derby je na programu ještě druhá porce fotbalu. Pardubice Stallions vyzvou příbramské Bobcats.Zatím jsou síly rozděleny ve prospěch obhájců titulu. Black Panthers prochází suverénně sezónou. Pokud se týmu vyhnou zranění, bude je někdo jen těžko zastavovat. Lions si vybrali smůlu na zranění hned z kraje zápasu. I proto teď dohání manko a s bilancí jedné výhry a tří proher mohou jen vzpomínat na loňskou sezónu bez prohry v základní části. Pardubice i Příbram se perou ve středu tabulky a cíle mají dva. Dostat se do konečné čtveřice zajišťující playoffs a neskončit na čtvrtém místě. Pravděpodobné semifinále na Black Panthers si nepřeje žádný z týmů.

Co vás na Žižkově při dvojzápase Bitters Doubleheader všechno čeká?Co vás na Žižkově při dvojzápase Bitters Doubleheader všechno čeká?

Loňská atmosféra Czech Bowlu byla na Žižkově přímo elektrizující. Ke třem tisícům diváků vytvořilo skvělou kulisu. Fanoušci se bavili nejen při zápase pražských celků, ale také ve fanzóně v parku před stadionem. Ta nebude chybět ani na letošním Bitters Doubleheaderu. Fanoušci se mohou těšit na celý den plný amerického fotbalu a zábavy, která k tomuto sportu neodmyslitelně patří. Atrakce s fotbalovou tématikou a občerstvení, které k tomuto sportu neodmyslitelně patří.

Podaří se Black Panthers upevnit na prvním místě tabulky? Kdo si vybuduje lepší pozici pro vyřazovací boje? Na žižkovském trávníku půjde týmům o hodně. A diváci budou mít příležitost ochutnat dvojitou porci amerického fotbalu. Jakou bude mít příchuť zjistíme 28. května.

1080p 720p 480p 360p 240p
Start na míč! I v americkém fotbale jde o rychlost reakce

Vstupné
Vstupenky jsou v prodeji v online síti Yourpass.
Na pokladnách stadionu lze kupovat vstupenky jen v den zápasu.
Vstupné 100 Kč (vstupenka je platná pro oba zápasy).
Vstupenky se prodávají na dvě tribuny - Sever a Jih. V obou případech platí prodej pouze do sektoru (nikoliv na konkrétní místo).
Tribuna Sever je krytá střechou, tribuna Jih poskytuje lepší výhled na hrací plochu.
ZTP mají vstup zdarma

Fanzóna - Den dětí s americkým fotbal
Bohatý doprovodný program přímo před stadionem.
V parku u stadionu bude pro návštěvníky připravená od 10:00 zábavná fanzóna - atrakce s tématikou amerického fotbalu, soutěže pro děti i dospělé. Připravená také bude oblíbená americká zábava před zápasy amerického fotbalu - grilování a pivo.
Chybět nebude ani stánek NFL suvenýrů Fancentrum.

Veřejná doprava
Areál je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou. Přímo u fanzóny a stadionu je tramvajová zastávka Husinecká, na kterou jezdí linky 5, 9, 26, 55 a 58. Nejbližším vlakovým nádražím je Hlavní nádraží, které je od stadionu vzdáleno jednu zastávku tramvají (přibližně 15 minut chůze).

Parkování
U stadionu nebudou místa vyhrazená pro parkování návštěvníků. Prosíme, zvažte proto cestu veřejnou dopravou.

Program (začátek 12:30)
Vystoupení cheerleaders
Ukázka bezkontaktního fotbalu (flag fotbal)
Česká hymna
Kickoff zápasu Lions - Black Panthers (13:00)
Divácká soutěž Liga quarterbacků
Kickoff zápasu Stallions - Bobcats (17:00) 

1080p 720p 480p 360p 240p
Přesnost jako v basketu! Americký fotbal využijete i na palubovce

1080p 720p 480p 360p 240p
Tvrdost jako v hokeji. Co se stane, když americký fotbalista obuje brusle?

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze