Baseballisté podlehli Britům. Potřebují porazit Švédy, aby mohli postoupit | iSport.cz
9. září 2019 • 17:57

Baseballisté podlehli Britům. Potřebují porazit Švédy, aby mohli postoupit

Autor: iSport.cz, ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sparťanské legendy přišly popřát Jiřímu Novotnému k padesátinám
Sestry Plíškovy ve dvojrozhovoru: Nelezou si na nervy? Co nutí Kristýnu dělat její přítel?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští baseballisté na mistrovství Evropy nenavázali na nedělní překvapivé vítězství nad Nizozemskem a s Británií dnes prohráli 3:4 v prodloužení. Ve skupině A mají na kontě jednu výhru a dvě porážky a v úterý potřebují zdolat Švédy, aby měli naději na postup do čtvrtfinále.Češi se dlouho nemohli prosadit proti Britům v útoku a po chybách v obraně a soupeřově homerunu prohrávali po šesté směně 0:2. Na začátku sedmé směny Britové zvýšili na 3:0, ale v dohrávce se radoval i český tým. Tříbodovým homerunem zařídil vyrovnání vnitřní polař Martin Schneider a vykřesal naději na obrat.

Blízko výhře byli Češi v dohrávce závěrečné deváté směny. Chytač Martin Červenka, jediný hráč týmu působící v americké profesionální soutěži, šel na pálku při plně obsazených metách a dvou autech a jeho odpal by znamenal výhru. Míč od jeho pálky ale letěl do vzduchu ve vnitřním poli, což znamenalo jednoduchý aut.

V nastavené desáté směně začínal útok s obsazenou první a druhou metou a výhodu využili jen Britové, kteří získali bod. Češi v dohrávce neuspěli.

Baseballisté potřebují postoupit do čtvrtfinále, aby měli šanci skončit na ME do pátého místo a zúčastnit se příští týden olympijské kvalifikace.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud