24. srpna 2017 • 09:33

McIlroy plánuje tříapůlměsíční pauzu od golfu. Poprvé mine finále European Tour

Autor:
Pauzu si McIlroy naplánoval kvůli problémům s žebrem
TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalá světová jednička Rory McIlroy si plánuje dát po vyvrcholení PGA Tour kvůli problémům s žebrem tříapůlměsíční pauzu od golfu. Osmadvacetiletý Severní Ir, jenž letos nevyhrál žádný turnaj, se tak poprvé v kariéře nezúčastní finále European Tour.McIlroy po nedávném PGA Championship původně dokonce uvažoval o tom, že sezonu ukončí hned. Nakonec se však rozhodl pro obhajobu loňského titulu ve FedEx Cupu, což je play off PGA Tour sestávající ze čtyř turnajů. První startuje dnes v Old Westbury ve státu New York. Poté ještě McIlroy absolvuje začátkem října turnaj v St. Andrews, po němž sezonu ukončí.

"Potřebuju pořádnou pauzu, abych byl připraven na rok 2018," řekl McIlroy, jemuž aktuálně patří čtvrté místo v žebříčku. Jeho rozhodnutí je špatnou zprávou pro šéfy European Tour, neboť se tím pádem poprvé nezúčastní listopadového finále série v Dubaji.

"Když hrajete obě Tour, nemůžete si dát pár měsíců volno a pořádně zapracovat na své hře. Přesně tohle chci teď udělat a těším se na to," uvedl vítěz čtyř golfových majorů McIlroy.

Témata:  Rory McIlroy, golf, Sport, pauza
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze