30. května 2013 • 15:08

Drsná bitka při hokejbale na Slovensku. Řešit ji bude soud

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Podívejte se, jak Dominik Hašek vyklízel své poklady ze zavřené Síně slávy
Ambiciózní Vyškov narazí na Vrbův Zlín. Vychutná si Příbram Pardubice?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slovenský hokejbalový turnaj Országh Cup si minulý týden zažil nepříjemný moment. Bitka hráčů Bánské Bystrice a Bratislavy skončí pravděpodobně po oboustranně nesmyslných atacích až před soudem.Vše načal ostrý zákrok banskobystrického Lukáš Bambúcha na Petra Bilíka. Na řadu přišla hromadná rvačka, která měla i několik nepříjemných doher.

V pondělí pak Bambúch podal trestní oznámení na jednoho z hráčů Bratislavy, který ho zezadu napadl a zlomil mu nos. Další oznámení pak podal na trojici hráčů Bratislavy, kteří jej prý před šatnou sekli hokejkou do zad. Trestní oznámení zvažuje také Bilík, který leží v nemocnici s těžkým otřesem mozku.

"Přiznávám se, že jsem fauloval. Jakmile jsem protihráče strčil, ten nešťastně spadl na hlavu a upadla mu přilba. Mrzí mě co se stalo," řekl Bambúch slovenskému denníku Šport.

Bambúch se chtěl Bilíkovi omluvit i osobně, ten ale jeho telefonát nepřijal a odmítal se s protihráčem i setkat.

"Každý má svojí hlavu a měl by jí používat. Tohle mi udělat nebylo normální, navíc když je tak velký a má takovou sílu. Omluva se dá akceptovat, ale v ten den. Teď už je pozdě," vzkázal Bilík.

VIDEO: Bilík skončil s otřesem mozku

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud