27. února 2014 • 12:15

V UFC bude bojovat další Čech. Karlose Vémolu nahradil Pešta

Autor:
Viktor Pešta je mistrem české organizace GCF, nyní vyzkouší tu světovou
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu
VŠECHNA VIDEA ZDE

UFC je nejlepší MMA organizací světa a do teď v ní bojoval zatím jediný Čech, kterým byl Karlos Vémola. Nyní s ní podepsal smlouvu další český bojovník Viktor Pešta, který zatím zápasí v těžké váhové kategorii.Odejít z české bojové scény do zámoří se zdálo být vždy nemožné. Třiadvacetiletý ultimátní bojovník Viktor Pešta ovšem ukázal, že se vyplatí jít za svým snem. Vždy toužil po tom, dostat se do nejlepší MMA organizace světa. A povedlo se. S UFC (Ultimate Fighting Championship) podepsal kontrakt.

Pešta šel za svým snem, když se dobrovolně přihlásil do kempu švédského zápasníka Gustaffsona. Ukázal tam, že bojovat umí na skvělé úrovni a podpisu s prestižní UFC už nic nebránilo. Zatím má na svém kontě devět profesionálních zápasů v těžké váhové kategorii, všechny vyhrál.

Podívejte se na Peštův zápas, kdy vyhrál titul GCF:

Zatím jediným českým bijcem v UFC byl Karlos Vémola. Bojoval tam v šesti zápasech, vyhrál dvakrát, když porazil Setha Peruzelliho a Mika Massenzia. Po odchodu z UFC se do zápasu postavil už třikrát, z toho dvakrát v Čechách. Pokaždé vyhrál.

UFC je největší MMA organizací světa. Byla založena v roce 1993 a v současnosti pořádá více než 30 bojových akcí ročně a má pod smlouvou nejlepší světové ultimátní bojovníky v čele s Andersonem Silvou, Cainem Velasquezem, Jonem Jonesem a dalšími.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze