Florbalisté Vítkovic si v prodloužení na Chodově přiblížili finále | iSport.cz
7. dubna 2012 • 20:23

Florbalisté Vítkovic si v prodloužení na Chodově přiblížili finále

0
Chodovu nepomohly ani tři branky a asistence Matěje Jendrišáka (vpravo)
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka

Florbalisté Vítkovic vyhráli v třetím semifinálovém zápase extraligy extraligy v Praze nad Chodovem 5:4 v prodloužení a ujali se vedení 2:1. Ostravané vedli v zápase třikrát o dvě branky, ale nakonec jim zajistil vítězství až ve třetí minutě nastavení Filip Heczko. Chodovu nepomohly tři branky a asistence Matěje Jendrišáka.

Kanonýr pražského celku poslal zápas do prodloužení. Nejdříve skóroval v 50. minutě a pak 24 před koncem základní hrací doby. V čase 62:22 ale rozhodl Heczko.

"Pro psychiku je to důležité vítězství. Určitě lepší než soupeře rozstřílet. Dvě třetiny jsme měli hru pod kontrolu a měli jsme rozhodnout mnohem dříve," řekl trenér Vítkovic Radomír Mrázek webu České florbalové unie.

"Podle mě rozhodl důraz před bránou. Od půlky zápasu jsme dokázali soupeře přehrát, vytvořit si zejména v poslední třetině velký počet možností ke skórování, ale chybělo důraznější zakončení," řekl kouč Chodova Lukáš Procházka.

Extraliga florbalistů - semifinále play off; 3. zápas:
JM Chodov - 1. SC Vítkovice 4:5 v prodl. (1:2, 1:1, 2:1 - 0:1)
Branky: 34., 50. a 60. Jendrišák, 16. Pražák - 7. a 14. Hájek, 48. a 63. Heczko, 21. Polášek. Stav série: 1:2.

Témata:  sport, florbal
0

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4