Loučení házenkářské legendy! Brankář Motlík (48) končí po 32 letech kariéru | iSport.cz
20. listopadu 2018 • 17:15

Loučení házenkářské legendy! Brankář Motlík (48) končí po 32 letech kariéru

Autor: ČTK, iSport.cz
Házenkářský brankář Radek Motlík, jenž letos s Plzní útočí na třetí titul v řadě
TOP VIDEA
Nejpodceňovanější hráči extraligy? Flek, Lenc, ale i Jelínek nebo Krošelj
TOP 5 náročných sportů: Kde se potí krev? Specifika fotbalu či MMA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Házenkářský brankář Radek Motlík se rozhodl v 48 letech ukončit kariéru. Bývalý český reprezentant působil naposledy v Považské Bystrici, s kterou na jaře vybojoval bronz ve slovenské extralize. Předtím pomohl Plzni výrazným způsobem ke třem mistrovským titulům v řadě a byl i nejužitečnějším hráčem české nejvyšší soutěže."Jedna etapa skončila, druhá začíná. Chtěl bych poděkovat všem trenérům, kteří se podíleli na mém růstu," uvedl Motlík na svém facebookovém profilu ke konci profesionální kariéry, kterou zahájil v 16 letech v Plzni. Nyní se bude věnovat podnikání.

Původně přitom měl v úmyslu pokračovat v házené. "Měl jsem tři nabídky ze slovenské ligy a tři z české ligy. Bohužel jsme se ale nedomluvili. Hrát jsem ještě chtěl, ale už jsem byl i otrávený z jednání některých klubů. Proto jsem se rozhodl ukončit kariéru," řekl serveru qap.cz.

"A musím říct, že jsem udělal dobrý krok. Jsem spokojený a myslím, že v tomto věku pro mě nastal čas začít něco nového," dodal Motlík, který má za sebou také angažmá v pražské Dukle, Německu a dlouhé působení ve Francii.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud