Nejlepší FOTO z Monaka: Webberova oslava v bazénu a indické krásky | iSport.cz
28. května 2012 • 18:30

Nejlepší FOTO z Monaka: Webberova oslava v bazénu a indické krásky

Autor: iSport.cz
Lewise Hamiltona přišli před startem povzbudit jeho přítelkyně a zpěvačka Nicole Scherzingerová a americký herec Will Smith.
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

I když se tu dá nejhůře předjíždět, tenhle závod formule 1 přitahuje pozornost. A to nejen sportovních nadšenců. Do Monte Carla si každoročně najdou cestu i přední světové celebrity. Třeba pilota McLarenu Lewisa Hamiltona mohutně podporoval hollywoodský herec Will Smith.Velkou cenu Monaka ale ovládli jiní. Z triumfu se radoval Mark Webber ze stáje Redbull, který své vítězství oslavil spontánním skokem do bazénu. A to ještě předtím, než se stihl odstrojit.

Na nejlepší momenty z města kasin se podívejte ve fotogalerii. Vyberte si jen snímky, které vás zajímají, fotografie jsou řazeny přehledně podle jednotlivých týmů.

 

MS v ragby

 

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Program play-off Speciál k MS Pravidla a slovník pojmů

Články odjinud


Články odjinud