Red Bull zvládl rekordní zastávku v boxech za 2,05 sekundy | iSport.cz
3. dubna 2013 • 20:41

Red Bull zvládl rekordní zastávku v boxech za 2,05 sekundy

Autor: ČTK, iSport.cz
Zastávku v boxech má Red Bull zvládnutou skvěle
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Při březnové Velké ceně Malajsie formule 1 padl podle údajů týmu Red Bull nový rekord v délce zastávky v boxech. Mechanici nejlepší stáje uplynulých tří sezon stihli vyměnit Marku Webberovi všechny čtyři pneumatiky za 2,05 sekundy.Dosavadní nejrychlejší zastávku předvedl McLaren při loňské Grand Prix v Německu, kde mu trvala jen 2,31. Red Bull po analýze svých dat dnes oznámil, že výkon McLarenu překonal během závodu v Sepangu hned pětkrát.

"Zastávka ale může být vždy rychlejší a v letošní sezoně je možné, že bude prolomena magická dvousekundová hranice," uvedli představitelé týmu.

Další rekordní výměny pneumatik podle vlastních údajů stihli v Malajsii za 2,13 sekundy u obou pilotů při prvním pit stopu, Webberův druhý trval 2,05, třetí 2,21 a čtvrtý pak 2,26 sekundy.

Velkou cenu Malajsie ovládly vozy Red Bullu, po ignorování týmové taktiky vyhrál trojnásobný šampion Němec Sebastien Vettel před Australanem Webberem. Mistrovství světa bude pokračovat za týden v Šanghaji.

Témata:  sport, formule, red bull, vettel
 
Články odjinud


Články odjinud