Vydařený trénink a pak ošklivá nehoda. Kornfeil v Aragonii trefil bariéru | iSport.cz
21. září 2018 • 14:30

Vydařený trénink a pak ošklivá nehoda. Kornfeil v Aragonii trefil bariéru

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Jakub Kornfeil skončil v péči lékařů
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Stanciu nasadil housle Štěpánkovi, Tecl doklepl do prázdné! 4:0
Trpišovský: Lidi řeší Teclovy góly, dnes ukázal, co naší hře dává
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český motocyklista Jakub Kornfeil zajel nejrychlejší čas v úvodním tréninku Moto3 na nedělní Velkou cenu Aragonie, v jeho závěru ale havaroval a skončil na ošetřovně. Žádné vážné zranění lékaři neodhalili, v odpoledním tréninku už ale Kornfeil nezrychlil a v kombinovaném hodnocení obou testů mu patří deváté místo.Kornfeil v závěru dopoledního tréninku při pokusu o další zrychlení nezvládl stroj, vyjel z trati a trefil ochrannou bariéru. Po nehodě se dokázal postavit na nohy, nakonec ale putoval na nosítkách s nasazeným krčním límcem do lékařského centra na další vyšetření.

Podle prvních informací na sociálních sítích si stěžoval na bolest ruky. "Žádné zlomeniny, trochu to bolí, ale byl jsem uznán fit pro druhý volný trénink," napsal po kontrole na facebooku.

Karel Abraham v úvodním tréninku kategorie MotoGP zajel 15. čas.

Výsledky:

Moto3: 1. Bastianini (It./Honda) 1:58,418, 2. Rodrigo (Arg./KTM) -0,235, 3. Bulega (It./KTM) -0,380, ...9. Kornfeil (ČR/KTM) -0,788.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud