Vydařený trénink a pak ošklivá nehoda. Kornfeil v Aragonii trefil bariéru | iSport.cz
21. září 2018 • 14:30

Vydařený trénink a pak ošklivá nehoda. Kornfeil v Aragonii trefil bariéru

Autor: ČTK
Jakub Kornfeil skončil v péči lékařů
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4 Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český motocyklista Jakub Kornfeil zajel nejrychlejší čas v úvodním tréninku Moto3 na nedělní Velkou cenu Aragonie, v jeho závěru ale havaroval a skončil na ošetřovně. Žádné vážné zranění lékaři neodhalili, v odpoledním tréninku už ale Kornfeil nezrychlil a v kombinovaném hodnocení obou testů mu patří deváté místo.Kornfeil v závěru dopoledního tréninku při pokusu o další zrychlení nezvládl stroj, vyjel z trati a trefil ochrannou bariéru. Po nehodě se dokázal postavit na nohy, nakonec ale putoval na nosítkách s nasazeným krčním límcem do lékařského centra na další vyšetření.

Podle prvních informací na sociálních sítích si stěžoval na bolest ruky. "Žádné zlomeniny, trochu to bolí, ale byl jsem uznán fit pro druhý volný trénink," napsal po kontrole na facebooku.

Karel Abraham v úvodním tréninku kategorie MotoGP zajel 15. čas.

Výsledky:

Moto3: 1. Bastianini (It./Honda) 1:58,418, 2. Rodrigo (Arg./KTM) -0,235, 3. Bulega (It./KTM) -0,380, ...9. Kornfeil (ČR/KTM) -0,788.

 
Články odjinud


Články odjinud