Tai Woffinden a Chris Holder v plochodrážní polské Grand Prix ve Varšavě. Oba se představí i na konci června v Praze
TOP VIDEA
Sparta představila nové venkovní dresy. Cílem je titul a postup do skupiny Evropské ligy Sparta představila nové venkovní dresy. Cílem je titul a postup do skupiny Evropské ligy
Generální manažer Plzně Šádek: Příchod Buchy jsme nezvažovali ani minutu Generální manažer Plzně Šádek: Příchod Buchy jsme nezvažovali ani minutu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Připravují se na dvacátý ročník a slibují boj na ostří nože. V termínu od 25. do 26. června se chystá v Praze závod Grand Prix na ploché dráze. „Chtěli bychom mít vyprodáno,“ řekl manažer závodu Pavel Ondrašík. Kromě Čecha Václava Milíka (a náhradníků Josefa France a Eduarda Krčmáře) přijedou i světové hvězdy Greg Hancock, Tai Woffinden nebo aktuální lídr seriálu Chris Holder.Do Prahy míří elita ploché dráhy. Chris Holder, Nicki Pedersen, Tai Woffinden nebo Greg Hancock. I ti se na konci června předvedou v Praze v rámci dvacátého ročníku Grand Prix.

„Co se týče předprodeje, jsme na tom kupodivu lépe než v minulých letech. Máme prodáno 65% lístků, což je tak 4 tisíce vstupenek. Snad se to nezastaví. Za poslední měsíc se prodalo tisíc vstupenek, chtěli bychom být zase vyprodaní,“ přál si manažer podniku Pavel Ondrašík.

Účastnit se bude na divokou kartu i český zástupce Václav Milík. Role prvního náhradníka pak padla na Josefa France a druhý náhradník bude Eduard Krčmář. „Volba nebyla jednoduchá, kluci letos jezdí hodně vyrovnaně,“ říká Ondrašík.

Hlavními taháky akce však budou hlavně světoví lídři.

„Hancock to je takový starší pán, který to má furt v ruce a stále se udržuje ve špičce. Dá se říct, že to je takový můj vzor,“ přiznal Milík.

Velká pozornost však padá i na Taie Woffindena, úřadujícího mistr světa a vítěze tří posledních závodů v Praze. „A přitom mi teď nedávno říkal, že zdejší dráhu moc nemá rád. Přesto zde vyhrává,“ usmál se Milík, který letos doufá, že zužitkuje i zkušenosti z polské ligy, kde jezdí.

„Když jsem poprvé startoval v Praze, bylo to hlavně o psychice, protože jsem jel doma proti závodníkům, které jsem vídal v televizi. Vzhledem k tomu, že se ale s těmi jezdci už chvíli setkávám, mohlo by to být klidnější. Chtěl bych do semifinále a bojovat o finále,“ dodal Milík. 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze