TOP VIDEA
Odvolání Hrubeše nebude mít v UEFA negativní dopad, soudí Damková Odvolání Hrubeše nebude mít v UEFA negativní dopad, soudí Damková
Djokovič o Štěpánkovi: Přinesl své zemi mnoho radosti. Zaslouží si oslavu! Djokovič o Štěpánkovi: Přinesl své zemi mnoho radosti. Zaslouží si oslavu!
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Propojení tvrdého rocku a českých olympioniků zafungovalo! Po slavné skladbě Čtvrtá sestra, kterou po OH v Pekingu složily Tři sestry poctu oštěpařce Barboře Špotákové, zní tentokrát nadupané tóny od vody. Skupina Matahari český čtyřkajak pořádně nakopla, přiznal Lukáš Trefil i Jan Štěrba.Je to tlak, až praská tady mráz, z český hymny jde po zádech mráz!

Tóny, které se na olympiádě hrají jen zlatým medailistům, předvídá v textu své písně kapela Matahari českému čtyřkajaku. Obě party lidí spojuje láska k tvrdé muzice a také rodinné pouto. Lukáš Trefil je členem olympijské lodě, v Matahari hraje na basovovu kytaru jeho starší bratr Pavel.

 „Tak jsme se včera zavřeli do studia a natočili singl napsaný pro český čtyřkajak, který pojedete na letošních letních olympijských hrách, a ve kterém bude sedět Lukáš Trefil, bratr našeho Páji!“ oznámila kapela Matahari na svém Facebooku. „Držíme jim palce, sledujte je a fanděte!“

Tento text napsali členové skupiny Matahari před začátkem LOH v Londýně. A trefili se! Jejich skladba českým reprezentantům pomohla k bronzu!

"Písnička? Před závodem jsem si to nepouštěl. Ale v průběhu všech těch procesů jsem si to vždycky přehrál a strašně mě to nakoplo. Bylo to hrozně sympatický, že oni (Matahari) do toho taky dali tuhle energii a dali nám něco extra," líčil své pocity Jan Štěrba.

"Líbilo se mi a pomáhalo to. Všechny tyhle věci od fanoušků, když vás lidi podporujou, tak to pomáhá," svěřil se bronzový olympionik.

Lukáš Trefil (bratr člena skupiny Matahari) se vyjádřil k písni pro čtyřkajak ještě emotivněji: "Pouštěl jsem si song od bráchy, nabilo mě to jak hovado, takže dobrý. Pouštěl jsem si víc věcí, tohle byla jedna z posledních, než jsem šel na vodu. Bráchovi za všechny moc děkuju," uzavřel novopečený držitel olympijského bronzu.

VIDEO: Píseň skupiny Matahari - Vodní dravci

Z textu písně kapely Matahari pro K4

My jsme vodní dravci

To si jedem vzít

Lodě kloužou k cíli

Už to budem mít

Je to tlak, až praská tady hráz

Z český hymny jde po zádech mráz

Jsme vodní živly, letíme jak šíp

Naše pádla jedou si pro vítězství

Rychlostní kanoisté Havel, Trefil, Dostál, Štěrba zabírají během závodu na LOH v Londýně
Rychlostní kanoisté Havel, Trefil, Dostál, Štěrba zabírají během závodu na LOH v Londýně

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze