17. srpna 2012 • 08:40

Čeští sportovci v olympijském Londýně: Smích, řev i smutek

Autor:
TOP VIDEA
Plzeň poprvé na Santiago Bernabéu. Na tréninku si vyzkoušela slavný stadion Plzeň poprvé na Santiago Bernabéu. Na tréninku si vyzkoušela slavný stadion
Pulkrab o souhře s Tettehem: Fotbalový jazyk je jednoduchý, měli jsme jasné úkoly Pulkrab o souhře s Tettehem: Fotbalový jazyk je jednoduchý, měli jsme jasné úkoly
VŠECHNA VIDEA ZDE

SPORT MAGAZÍN | Čtrnácti Čechům věšeli na olympiádě 2012 na krk medaili. Za každým z nich je příběh, za každým z nich je spousta dřiny a emocí. Vydejte se společně se Sport Magazínem po stopách těch, kterým jsme tak vášnivě fandili u televize.Byla to prý jedna z nejhezčích olympiád v historii. Páteční Sport Magazín vám připomene její slavné momenty v kompletním výsledkovém servisu i soupisu všech českých výsledků.

Mezi nádhernými fotografiemi najdete třeba galerii největších hrdinů a nejzábavnějších výroků.

Ale nejen to – dozvíte se spoustu novinek o esech, která v Londýně závodila pod českou vlajkou. Zlatá veslařka Mirka Knapková tak třeba prozrazuje, co jí na lodi odnaučili dělat záchranáři.

Páteční Sport Magazín je opět plný zajímavostíPáteční Sport Magazín je opět plný zajímavostí

Stříbrný kajakář Vavřinec Hradilek zase v rozhovoru popisuje, jaké to je letět v křehké lodi ze sedmimetrového vodopádu.

„Baví mě překonávat strach. Letos na Zélendu jsme sjížděli i pasáže, které se jinak přenáší. Pro zdější to bylo neuvěřitelné,“ tvrdí jeden z největších fanouškovských oblíbenců letošních Her.

Co dalšího najdete v pátečním Sport Magazínu:

Uniklo z facebooku: Barbora Špotáková. Co jí provedl elektrický proud a proč se před ní obhajuje doktor Rath.

TOP10 největších krasavic OH. Galerie sportovkyň, které neuhranuly svět pouze svými výkony. Nechybí mezi nimi ani Češka.

Co kdyby… V rubrice řešící odlišné historické scénáře je na místě otázka: Jak by to dopadlo, kdyby český cyklista Kreuziger zkusil na olympiádě dostihnout Kazacha Vinokurova

Jaroslav Kulhavý během slavnostního přivítání v Ústí nad Orlicí
Jaroslav Kulhavý během slavnostního přivítání v Ústí nad Orlicí


 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze