17. srpna 2012 • 08:40

Čeští sportovci v olympijském Londýně: Smích, řev i smutek

Autor:
TOP VIDEA
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

SPORT MAGAZÍN | Čtrnácti Čechům věšeli na olympiádě 2012 na krk medaili. Za každým z nich je příběh, za každým z nich je spousta dřiny a emocí. Vydejte se společně se Sport Magazínem po stopách těch, kterým jsme tak vášnivě fandili u televize.Byla to prý jedna z nejhezčích olympiád v historii. Páteční Sport Magazín vám připomene její slavné momenty v kompletním výsledkovém servisu i soupisu všech českých výsledků.

Mezi nádhernými fotografiemi najdete třeba galerii největších hrdinů a nejzábavnějších výroků.

Ale nejen to – dozvíte se spoustu novinek o esech, která v Londýně závodila pod českou vlajkou. Zlatá veslařka Mirka Knapková tak třeba prozrazuje, co jí na lodi odnaučili dělat záchranáři.

Páteční Sport Magazín je opět plný zajímavostíPáteční Sport Magazín je opět plný zajímavostí

Stříbrný kajakář Vavřinec Hradilek zase v rozhovoru popisuje, jaké to je letět v křehké lodi ze sedmimetrového vodopádu.

„Baví mě překonávat strach. Letos na Zélendu jsme sjížděli i pasáže, které se jinak přenáší. Pro zdější to bylo neuvěřitelné,“ tvrdí jeden z největších fanouškovských oblíbenců letošních Her.

Co dalšího najdete v pátečním Sport Magazínu:

Uniklo z facebooku: Barbora Špotáková. Co jí provedl elektrický proud a proč se před ní obhajuje doktor Rath.

TOP10 největších krasavic OH. Galerie sportovkyň, které neuhranuly svět pouze svými výkony. Nechybí mezi nimi ani Češka.

Co kdyby… V rubrice řešící odlišné historické scénáře je na místě otázka: Jak by to dopadlo, kdyby český cyklista Kreuziger zkusil na olympiádě dostihnout Kazacha Vinokurova

Jaroslav Kulhavý během slavnostního přivítání v Ústí nad Orlicí
Jaroslav Kulhavý během slavnostního přivítání v Ústí nad Orlicí


 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze