28. července 2016 • 23:16

Šermíř Choupenitch odletěl do Ria: Nepřepadávejte mě, je to nebezpečné

Autor:
Choupenitch vzkazuje do Ria: Nepřepadávejte mě
TOP VIDEA
SESTŘIH: Hertha - Dortmund 1:1. Hosté v novém roce podruhé ztratili SESTŘIH: Hertha - Dortmund 1:1. Hosté v novém roce podruhé ztratili
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český reprezentant v fleretu Alexander Choupenitch odletěl společně s ostatními sportovci do Rao de Janeira na letní olympijské hry. Před odletem se rozpovídal o obavách z viru zika i z únosců. "Mám náramek proti komárům a budu chodit míň do města," prozradil svou prevenci před nástrahami Brazílie pro iSport TV. A v nebál se ani zavtipkovat.Dvaadvacetiletý fleretista Choupenitch se chystá na své první olympijské hry. V rozhovoru pro iSport TV prozradil, jak moc se těší. "Jsem úplně v klidu. Tohle je něco jiného, než když jezdíme na závody. Je tu mnohem víc pozornosti, víc šrumce," všiml si juniorský mistr Evropy.

Olympijské hry doprovází i negativní zprávy. Někteří sportovci včetně tenistů Tomáše Berdycha a Karolíny Plíškové do Ria neodcestovali kvůli obavám z viru zika, obavy vyvolává i tamní vysoká kriminalita. Toho se mladý šermíř ale neobává. "V Německu a ve Francii těď byli teroristé, takže můžeme polemizovat co je nebezpečnější a co horší," tvrdí.

A jaké preventivní opatření plánuje, aby se mu nepříjemnosti vyhnuly? "Fígle prozrazovat nebudu, třeba se dívají ti, co mě chtějí unést," zavtipkoval. A případným únoscům šermíř vzkázal: "Nepřepadávejte mě, je to nebezpečný!"

Vše o LOH v Riu najdete ZDE>>>

720p 480p 360p 240p
Hlaváčková: Je to krásný pocit, být součástí českého týmu

720p 480p 360p 240p
Kostelecký: Já jsem nejstarší v české výpravě?

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze