Kubová poplave na ME finále i na dvoustovce, postoupila z pátého místa | iSport.cz
6. prosince 2019 • 11:42

Kubová poplave na ME finále i na dvoustovce, postoupila z pátého místa

Autor: ČTK
Znakařka Simona Kubová znovu poplave finále (archivní foto)
TOP VIDEA
Tři dojmy z Guľova debutu: Plzeň je přímočařejší, zaujal Bucha Tři dojmy z Guľova debutu: Plzeň je přímočařejší, zaujal Bucha
Zlín - Sparta: Dres Petra Lešky byl slavnostně vyvěšen ke stropu zlínské arény Zlín - Sparta: Dres Petra Lešky byl slavnostně vyvěšen ke stropu zlínské arény
VŠECHNA VIDEA ZDE

Znakařka Simona Kubová poplave na mistrovství Evropy v krátkém bazénu druhé finále. Pátá žena čtvrteční stovky postoupila v Glasgow z pátého místa do finále závodu na 200 metrů, které se uskuteční dnes v 18:23 SEČ.Kubová dohmátla ve druhé rozplavbě na druhém místě v čase 2:05,73 a celkově ji předstihly čtyři plavkyně. Osmadvacetiletá Češka tak na 200 metrů znak zlepší výsledek z předloňského šampionátu v Kodani, kde byla devátá a finále jí uniklo.

Nejrychlejší byla v rozplavbách znakařské dvoustovky Italka Margherita Panzierová, která se jako jediná dostala pod 2:03. Vítězka stovky Nizozemka Kira Toussaintová postoupila ze třetího místa.

Další česká reprezentantka v této disciplíně Tereza Grusová obsadila 20. příčku. Neuspěl ani Jan Šefl v rozplavbách na 50 metrů volný způsob. V dnešním dopoledním programu se představí ještě Pavel Janeček a Jakub Štemberk v polohovém závodě na 200 metrů.

 
Články odjinud


Články odjinud