První medaile. Česká čtyřka bez kormidelníka vybojovala na ME stříbro | iSport.cz
2. června 2013 • 14:12

První medaile. Česká čtyřka bez kormidelníka vybojovala na ME stříbro

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Čeští veslaři získali na mistrovství Evropy ve veslování v Seville první medaili. Zasloužila se o ni čtyřka bez kormidelníka lehkých vah (ilustrační foto)
TOP VIDEA
Liberec - Mladá Boleslav: Krásná akce! Pešek nabral rychlost, vyhnul se Šedovi a domácí vedli 1:0!
Hoftych: Jsme, kde jsme chtěli být. Důležitý bude teď los
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští veslaři získali na mistrovství Evropy ve veslování v Seville první medaili. Zasloužila se o ni čtyřka bez kormidelníka lehkých vah ve složení Miroslav Vraštil, Jiří Kopáč, Ondřej Vetešník, Jan Vetešník. V dnešním finále nestačili jen na posádku Dánska.Další čeští reprezentanti již mají svá vystoupení na kontinentálním šampionátu za sebou. Dvojskif Denisa Čvančarová, Lenka Antošová obsadil páté místo, dvojka bez kormidelnice Kateřina Kopecká, Martina Stillerová skončila šestá.

Čtyři české posádky se představily v B-finále. Skifařka lehkých vah Daniela Nacházelová svou poslední jízdu na ME vyhrála, a obsadila tak celkově sedmé místo.

Dvojskif Jan Andrle, Michal Plocek a dvojskif lehkých vah Markéta Pazderková, Tereza Šírerová skončily páté, v konečném hodnocení disciplíny jedenácté. Párová čtyřka ve složení Petr Vitásek, Petr Ouředníček, Martin Basl, Adam Štěrbák byla šestá, celkově dvanáctá.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud