13. října 2008 • 19:13

Volejbalisté Budějovic smetli Opavu

Ruský blok v podání dvojice Alexej Kulešov a Alexander Kosarev.
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali

Volejbalisté mistrovských Českých Budějovic zvítězili v dnešní dohrávce 4. kola extraligy na palubovce Opavy bez výraznějších problémů 3:0 na sety. Se třemi výhrami na kontě jsou Jihočeši třetí za stoprocentním duem Ostrava, Kladno.

V Opavě dnes byli Jihočeši jasně lepší v útočné fázi, domácím nepomohlo v prvním setu ani pět úspěšných bloků. Do druhého dějství přišel na servis budějovický nahrávač Sládeček a hosté získali vedení 6:0.

Opavané se však nevzdali a dokázali vyrovnat na 18:18. V koncovce však byli přesnější hosté.

Třetí set se již zcela hrál v režii Českých Budějovic. Opavští volejbalisté favoritovi roli usnadnili nekoncentrovanou hrou a častými chybami.

Výsledek - 4. kolo:
Opava - České Budějovice 0:3 (-20, -22, -18)
Rozhodčí: Dočkal, Dvořák. Čas: 80 min. Diváci: 400.

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.