100% čisté! Norské lyžařky odhalenými ňadry bojují proti dopingu | iSport.cz
25. října 2012 • 06:00

100% čisté! Norské lyžařky odhalenými ňadry bojují proti dopingu

Autor: bko
TOP VIDEA
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
VŠECHNA VIDEA ZDE

Znechucené dopingovými aférami, ať už ve svém běžeckém lyžování nebo aktuálním děním v cyklistice, rozhodly se dvě norské olympijské vítězky Vibeke Skofterudová a Kristin Störmerová-Steiraová názorně demonstrovat svoji touhu po čistém sportu bez drog. A to velice zajímavým způsobem: na sociální síť Twitter totiž vyvěsily fotku, kde si odhalená ňadra zakrývají pouze svými dlaněmi.Pod rozpustilou fotku, na které Skofterudová ještě naznačuje polibek své reprezentační kolegyni, si napsaly: 100% čisté!

"Je to náš způsob, jak říct, že jsme pro sport stoprocentně čisté," řekla olympijská vítězka ve štafetě z Vancouveru norskému deníku Verdens Gang.

"Možná jsme překročily nějaké hranice, ale lidé to musí přijmout," dodala dvaatřicetiletá lyžařka s tím, že si spolu s Kristin příjemně zpestřily přípravu.

"V té šedé nudě na soustředění to byla pořádná zábava," nechala se slyšet Skofterudová.

Norské lyžařky Vibeke Skofterudová (vpravo) a Kristin Steiraová se rozhodly bojovat proti dopingu poměrné svérázně
Norské lyžařky Vibeke Skofterudová (vpravo) a Kristin Steiraová se rozhodly bojovat proti dopingu poměrné svérázně

 
Články odjinud


Články odjinud