100% čisté! Norské lyžařky odhalenými ňadry bojují proti dopingu | iSport.cz
25. října 2012 • 06:00

100% čisté! Norské lyžařky odhalenými ňadry bojují proti dopingu

Autor: bko
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA: Plukovník utnul cestu Sparty za duhou. Plzeň má svou soutěž RUDEJ FANDA: Plukovník utnul cestu Sparty za duhou. Plzeň má svou soutěž
Sparťanská krev! Petr Ton řekl, co pro něj znamená. Přímo od jehly při odběru Sparťanská krev! Petr Ton řekl, co pro něj znamená. Přímo od jehly při odběru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Znechucené dopingovými aférami, ať už ve svém běžeckém lyžování nebo aktuálním děním v cyklistice, rozhodly se dvě norské olympijské vítězky Vibeke Skofterudová a Kristin Störmerová-Steiraová názorně demonstrovat svoji touhu po čistém sportu bez drog. A to velice zajímavým způsobem: na sociální síť Twitter totiž vyvěsily fotku, kde si odhalená ňadra zakrývají pouze svými dlaněmi.Pod rozpustilou fotku, na které Skofterudová ještě naznačuje polibek své reprezentační kolegyni, si napsaly: 100% čisté!

"Je to náš způsob, jak říct, že jsme pro sport stoprocentně čisté," řekla olympijská vítězka ve štafetě z Vancouveru norskému deníku Verdens Gang.

"Možná jsme překročily nějaké hranice, ale lidé to musí přijmout," dodala dvaatřicetiletá lyžařka s tím, že si spolu s Kristin příjemně zpestřily přípravu.

"V té šedé nudě na soustředění to byla pořádná zábava," nechala se slyšet Skofterudová.

Norské lyžařky Vibeke Skofterudová (vpravo) a Kristin Steiraová se rozhodly bojovat proti dopingu poměrné svérázně
Norské lyžařky Vibeke Skofterudová (vpravo) a Kristin Steiraová se rozhodly bojovat proti dopingu poměrné svérázně

 
Články odjinud


Články odjinud