Koudelka byl v kvalifikaci v Zakopaném devátý. Postoupili i Kožíšek a Polášek | iSport.cz
18. ledna 2019 • 19:35

Koudelka byl v kvalifikaci v Zakopaném devátý. Postoupili i Kožíšek a Polášek

TOP VIDEA
Volá pan Křetínský. Podívejte se na Vrbovu scénku po výhře Plzně Volá pan Křetínský. Podívejte se na Vrbovu scénku po výhře Plzně
DVOJROZHOVOR Rosický a Koller o MS. Co řekli o Hronkovi? Přiveze český tým medaili? DVOJROZHOVOR Rosický a Koller o MS. Co řekli o Hronkovi? Přiveze český tým medaili?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do nedělního závodu Světového poháru ve skocích na lyžích v Zakopaném postoupili Roman Koudelka, Čestmír Kožíšek a Viktor Polášek. V dnešní kvalifikaci v Polsku neuspěl pouze Filip Sakala, jenž se tak nedočká prvního startu v závodě elitního seriálu.Česká jednička Koudelka skočil 132 metrů a obsadil devátou příčku. Kožíšek s Poláškem se dostali mezi padesátku pro závod z 43. a 46. pozice. Dvaadvacetiletý syn bývalého mistra světa v letech Jaroslava Sakaly byl devětapadesátý.

Kvalifikaci vyhrál díky nejdelšímu skoku dne 138,5 metru Nor Johann André Forfang. Nečekaně až jednatřicátý byl suverénní lídr SP Rjoju Kobajši z Japonska za výkon 120 m.

V sobotu se v Zakopaném koná závod družstev.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud