Novoroční přání na twitteru: Villa ukázal stromeček, Piqué zase Shakiru | iSport.cz
2. ledna 2013 • 09:30

Novoroční přání na twitteru: Villa ukázal stromeček, Piqué zase Shakiru

Autor: iSport.cz
Slavní sportovci přáli na Twitteru všechno nej do nového roku, jako třeba Gerard Piqué se zpěvačkou Shakirou či Martina Navrátilová s přítelkyní
TOP VIDEA
Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas? Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas?
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rok 2013 už začal, lidé se probouzí ze silvestrovských oslav zpět do normálního života. Stejně tak i sportovci. Před tím vším ale plno z nich stihlo svým fanouškům popřát všechno nejlepší do nového roku na sociální síti Twitter. Tady se můžete podívat na vybranépříspěvky.FK DUKLA PRAHA
Fotbalová Dukla popřála svým příznivcům všechno nejlepší a také upomínku na novoroční oběd. Fanoušci pražského klubu budou hlavně rádi, když jejich oblíbenci nebudou dostávat čočku na hřišti.

ANDRES INIESTA
Hezký nový rok popřál svým příznivcům i se svou manželkou Annou fotbalista Barcelony Andres Iniesta.

DANIEL PUDIL
Velkou party si nemohl dovolit Daniel Pudil, jeho Watford totiž hned na Nový rok čekal zápas. A Pudil si užil radosti na hřišti, vstřelil totiž jeden gól.

MIKE TYSON
S oslavami má plno zkušeností Mike Tyson. Proto asi boxerská legenda nabádala své fanoušky ke slušnému chování.

PIQUE
Povedeným aprílem nachytala zpěvačka Shakira s obráncem Barcelony Piquem veřejnost. Ne, jejich dítě ještě není na světě a tak populární dvojice mohla popřát fanouškům hezký nový rok.

KIM CLIJSTERSOVÁ, CHRIS EVERTOVÁ A MARTINA NAVRÁTILOVÁ
Bývalá skvělá tenistka a teď matka na plný úvazek Kim Clijstersová na své příznivce také nezapomněla, stejně jako legendy Chris Evertová a Martina Navrátilová.

DAVID VILLA
Stromeček za zády, nový rok před sebou, tak se prezentoval David Villa z Barcelony, o jehož odchodu z katalánského velkoklubu se v poslední době živě diskutuje.

ANDREW FERENCE
Už ze zámoří, ale se vzpomínkami na působení v Budějovicích, popřál fanouškům kanadský hokejista Andrew Ference.

 
Články odjinud


Články odjinud