17. května 2017 • 18:59

Konference PIAF SPORT 2017 nabízí zviditelnění i menším sportům

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do Prahy se opět sjedou odborníci na sportovní marketing z několika evropských zemí. Návštěvníci mezinárodní konference PIAF SPORT 2017 se tak budou moci seznámit se sponzorskými strategiemi značek jako Puma, Adidas nebo Plzeňský Prazdroj. Na druhou stranu se sportovní marketéři z domova i ciziny podělí o úspěšné projekty práce s fanoušky a partnery.První den mezinárodní konference PIAF, 23. května se zájemci o profesionální sportovní marketing sejdou ve Studiu Hrdinů v budově Národní galerie Praha – Veletržním paláci. Po loňské premiéře se bude o této specifické disciplíně hovořit zejména z hlediska vytváření značky sportu, sportovního klubu, události nebo zařízení a její následné monetizace ve spolupráci se sponzory. Inspirativní případové studie tak zaujmou obě strany – sportovní manažery i sponzory.

„Chceme narušit vžitou představu, že jen velké sporty mohou mít velkou podporu. Že jen kluby a sportovci bojující o medaile mají dost fanoušků a sponzorů. Že sportovní úspěchy generují zájem a peníze, zatímco ve slabších obdobích mizí automaticky oboje,“ říká ředitel PIAF Marek Hlavica.

Mezi špičkové odborníky, kteří už pomáhali mnoha věhlasným i méně známým sportovcům a sportovním organizacím patří Karl Lusbec (Fr.), Joachim Lange (Něm.) nebo Kristian Gotsch (Švýc.). Jak pracují s fanoušky přijdou osvětlit zástupci znovuzrozeného budějovického hokeje stejně jako holandského prvoligového fotbalového týmu Groningen.

Evropsky úspěšnou náborovou kampaň pro malé stolní tenisty představí agentura Leemon. O autenticitě sportovce její hodnotě pohovoří olympijský medailista Vavřinec Hradilek.

Prezentace Philipa Mitchelsona, autora globální on-line hry Copa90, dá nahlédnout do možností, které pro partnery a sportovní kluby nabízí oblast eSportu.

Konference Sport 2017 je určena především sportovním manažerům všech úrovní, komunikačním a marketingovým agenturám a zástupcům sponzorů.

Mezinárodní konference PIAF
Mezinárodní konference PIAF

 

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze