Sport Magazín: kouč Sýkora o nástrahách play off i vodce v květináči | iSport.cz
5. března 2020 • 14:07

Sport Magazín: kouč Sýkora o nástrahách play off i vodce v květináči

Autor: mag
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola: Holíkův volej nebo Kalvachova jedovka
Sparta - Plzeň: Beauguel bombou pod víko zvyšuje na 2:0 pro Viktorii!
VŠECHNA VIDEA ZDE

V televizní kariéře oslnil Marek Sýkora jako upřímný glosátor dění okolo hokejové reprezentace. Brzy najdete jeho postřehy v nové rubrice pátečního Sport Magazínu, které předchází obsáhlý rozhovor v aktuálním vydání. Úspěšný trenér vzpomíná na kuriózní situace v bitvách play off, ať už s Plzní nebo v Rusku, ale pálí i do fenoménu MeToo, hodnotí Jürgena Kloppa nebo Novaka Djokoviče. Co by poradil Ester Ledecké a co nechápe u některých českých tenistek? Všechno se dozvíte ve Sport Magazínu, páteční příloze deníku Sport.Co také nabízí páteční Sport Magazín:

Rozhovor: Marek Sýkora

Příběh: Erling Haaland

Uniklo z facebooku: Simon Deli

TV Tipy: kompletní program sportovních stanic

V televizní kariéře oslnil Marek Sýkora jako upřímný glosátor dění okolo hokejové reprezentace. Brzy najdete jeho postřehy v nové rubrice pátečního Sport Magazínu, které předchází obsáhlý rozhovor v aktuálním vydání.V televizní kariéře oslnil Marek Sýkora jako upřímný glosátor dění okolo hokejové reprezentace. Brzy najdete jeho postřehy v nové rubrice pátečního Sport Magazínu, které předchází obsáhlý rozhovor v aktuálním vydání.Foto Sport Magazín

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud