18. prosince 2017 • 00:00

Po nových televizorech Samsung QLED TV se po zahájení kampaně jen zaprášilo

Autor:
Z nové QLED TV se raduje i Tom z Prahy.
TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Během pár dní měly všechny QLED TV své nové majitele, kteří se nadšeně pustili do objevování jejích funkcí a vlastností.Během týdne vyměnil Samsung nejrychlejším zájemcům jejich staré OLED televizory za novou QLED TV za pouhou 1 korunu. Nyní si budou moci všichni dopřát perfektní zážitek ze sledování televizoru, který už nebudou snižovat vypálené body na obrazovce. Ty se podle nezávislého testování rtings.com objevují na OLED panelech už po 2 týdnech užívání. Důvodem je odlišná konstrukce QLED a OLED technologie.

Pouhého půl roku měl Martin z Českých Budějovic doma svůj starý OLED televizor. A i přestože televizor dosud nevykazoval známky vypálených bodů, rozhodl se pro výměnu za novou QLED TV. Převážila i nespokojenost s nekvalitním zvukem a nedostatečným jasem OLED panelu. „Vedle špičkového zvuku oceňuji u QLED TV i jas, rychlý operační systém a všechny chytré funkce. Na jejich používání se obzvlášť těším,“ dodává k úspěšné výměně Martin.                                          

Profesionální instalace nové QLED TV u Martina.Profesionální instalace nové QLED TV u Martina.

Hlavním důvodem pro výměnu bylo pro Vladimíra z Prahy velmi špatné uživatelské rozhraní a pomalý software jeho OLED televizoru, se kterým už nebyl delší dobu spokojený. Jelikož do budoucna nechtěl riskovat ani vypálené body a akce se zúčastnil, nyní si užívá všechny smart funkce QLED TV, pohodlné uživatelské rozhraní a především chytrý ovladač Smart remote. „Nejvíce se asi těším na to, až bude v Česku dostupná služba Samsung TV PLUS,“ přibližuje Vladimír své plány do budoucna.

Toma, studenta z Prahy, nalákala QLED TV především na technické parametry s tenkou obrazovkou, na které rád přehrává i obsah ze svého mobilního telefonu. „I když novou QLED TV používám zatím jen krátce, jsem spokojený především s celkovou rychlostí, barevnou škálou a s živějšími barvami.“ Kvalitní rozlišení obrazovky bez nebezpečí vypálených bodů oceňuje Tom nejvíce při sledování filmů a seriálů z Netflixu.         

Z nové QLED TV se raduje i Tom z Prahy.Z nové QLED TV se raduje i Tom z Prahy.
  

Všichni účastníci výměny taktéž shodně ocenili i design samotné QLED TV, který je podle nich pěkný, moderní a stylově čistý.

Nadšení ze svých nových QLED TV sdílí i další účastníci výměny na http://www.samsung.com/cz/qled4oled/. Více se o televizorech QLED TV dozvíte zde

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze