Soutěž o jízdu ve skutečné formuli pokračuje! Ukažte, jaký jste expert na F1 | iSport.cz
30. května 2018 • 17:56

Soutěž o jízdu ve skutečné formuli pokračuje! Ukažte, jaký jste expert na F1

Autor: Sport
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
RENTGEN: Stanciu ožil. Kolik šancí vytvoří parťákům s Jabloncem?
Vémolice v kuchyni. Slavný MMA zápasník ukázal, jak si chystá jídlo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jste expertem na Formuli 1? Dokažte to! Tipněte si, kteří tři jezdci obsadí místa na pódiu Velké ceny Francie (přímý přenos 24. června na Sport2), a můžete vyhrát jedno z míst na motokárových závodech o jízdu v opravdové formuli. Velká Česko-slovenská soutěž stanic Sport1 a Sport2 a stáje Effective Racing vstupuje třetím kolem do své druhé poloviny! Ukažte, jak máte nastudované jezdce a monoposty a uhádněte, kdo nejlépe zvládne nástrahy nového okruhu Paula Ricarda.Své tipy můžete do 20 června přidávat na soutěžní microsite www.soutez-sport1tv.cz.

V prvních dvou kolech zasílali diváci stanic Sport1 a Sport2 fotografie, ve kterých vyjadřovali svou lásku k Formuli 1. Osm nejlepších z obou kol si následně dalo dostaveníčko na motokárových závodech. Někteří dokonce i s rodinnými fankluby.

Na pražském motokárovém okruhu CMKarting se za přítomnosti oblíbeného komentátora Josefa Krále v polovině května utkali o jedno ze čtyř míst ve velkém finále na Slovakia Ringu. A ten nejlepší z nich, Tomáš Kočí měl po závodě upřímnou radost. Ostatně, na nejlepší záběry jak z pražského závodu, tak toho bratislavského, kde triumfoval Matúš Mičian, se můžete podívat v následujícím videu.

Tak na co ještě čekáte? Pokud chcete zažít podobně vzrušující zážitek, stačí si do 20. června tipnout ty nejrychlejší závodníky VC Francie. A pokud následně prokážete své závodnické kvality, třeba se i vy přidáte k Tomášovi a Matúšovi ve velkém finále, které se uskuteční na konci léta na Slovakia Ringu. Čeká vás velký souboj v závodním speciálu Alfa Romeo 147 GTA o hlavní výhru, jízdu ve Formuli Renault 2.0.

Témata:  sport, formule 1, f1, soutěž
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud