4. prosince 2018 • 00:00

Švédská legenda Börje Salming otevřela v Praze svůj florbalový obchod. Během MS se v něm bude slavit

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku
Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Charismatický idol, který odehrál 17 sezón v NHL v době, kdy evropské hokejisty považovali za zbabělce. Člen Síně slávy, hokejová ikona Toronta, které postavili u stadionu sochu. Hokejová legenda s vizáží rockové hvězdy. Úspěšný obchodník se sportovním zbožím. To vše je Börje Salming (67), který v létě otevřel svůj značkový obchod v Praze na Pankráci. Interiér florbalového obchoduInteriér florbalového obchodu

Obchod Salming v Praze

„Praha pro mě byla jednoznačnou volbou“, říká Salming. „Značce, nesoucí moje jméno se v České republice výborně daří nejen ve florbale, ale i v ostatních sálových sportech a také v běhání. Ale když jsem se dozvěděl, že se v prosinci koná v Praze mistrovství světa ve florbale, naléhal jsem, abychom tuto krásnou florbalovou prodejnu stihli otevřít co nejdříve“. 

Švédská legenda Börje Salming otevřela v Praze svůj florbalový obchod
1080p 720p 360p

Oslavy během mistrovství světa

„A právě během mistrovství světa se chystáme spolu s fanoušky značky Salming otevření obchodu řádně oslavit“, dodává český zástupce značky Salming Václav Culka. „Na každý den jsme připravili speciální akci na jeden druh zboží tak, aby si na své přišli všichni naši zákazníci“. „Navíc, během celého šampionátu bude možné vidět, vyzkoušet a zakoupit florbalky vyrobené speciálně pro toto mistrovství pro švédské florbalové hvězdy Kima Nilssona a Rasmuse Sundstedta za hodně výjimečnou cenu.“ 

Interiér florbalového obchoduInteriér florbalového obchodu

Autogramiáda hvězd

„Zároveň jsme pro fanoušky připravili možnost potkat obě hvězdy světového florbalu osobně! Ve středu 5. prosince dorazí Kim i Rasmus do obchodu na autogramiádu a focení se svými fanoušky. Autogramiáda začne v 15 hodin a předpokládáme, že se oba borci zdrží minimálně hodinu a půl“, uzavírá Culka.

Značkový obchod Salming najdete hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác na adrese Na Strži 63, Praha 4 – Pankrác. 

Sledujte Instagram značky Salming a přímo stránky obchodu Salming Praha Pankrác, kde budou postupně uveřejňovány všechny novinky, které k mistrovství světa značka Salming chystá. 

Web: praha.salming.cz

Instagram: @salmingconceptstorepraha 

Facebook: @salmingconceptstorepraha

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze