Úspěšný týden? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma! | iSport.cz
13. května 2019 • 00:00

Úspěšný týden? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Prezentace klienta
Věříte českému týmu? Vsaďte si na něj!
TOP VIDEA
SESTŘIH: Inter - Slavia 1:1.  Pražané sahali po vítězství, favorit srovnal v nastavení SESTŘIH: Inter - Slavia 1:1. Pražané sahali po vítězství, favorit srovnal v nastavení
RUDEJ FANDA: Sparta v suchým triku. Baluta brečel, pak předvedl h***o RUDEJ FANDA: Sparta v suchým triku. Baluta brečel, pak předvedl h***o
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český národní tým má za sebou úvodní dva duely na světovém šampionátu na Slovensku. Po bitvách se soupeři ze severu Evropy čeká svěřence Miloše Říhy silné Rusko a pak Lotyšsko, Itálie a v neděli Rakousko. Zapíše Voráčkova parta do skupiny pořádnou porci bodů a urve co nejlepší výchozí pozici před play off? Vsaďte si u Tipsportu a získejte 500 Kč zdarma.Z nejbližších čtyř soupeřů je papírově jasně nejtěžším sborná s 15 hráči z NHL a 12 olympijskými vítězi. Spoléhat bude mimo jiné na nejlepšího střelce zámořské soutěže Alexandra Ovečkina (51 gólů) z Washingtonu nebo nejproduktivnějšího hráče Nikitu Kučerova (41 + 87) z Tampy Bay. Na závěr týdne pak Čechy čeká Rakousko, které na loňském turnaji vzájemný mač prohrálo 3:4. Kdo bude slavit? Vsaďte si a sledujte MS na Slovensku živě na TV Tipsport. Získejte navíc 500 Kč zdarma na první sázky!

Lotyše musíme dát!

„Před utkáním s Lotyšskem bychom měli mít na kontě něco okolo čtyř bodů. Pokud chceme postoupit, tak musíme tento mač jednoznačně vyhrát. Pak nás sice hned čeká Itálie, ale v tom bych problém neviděl. Díky pozdějšímu začátku MS jsme posíleni o hráče z Ameriky, a navíc budeme hrát takřka v domácím prostředí,“ uvádí v analýze s maximální důvěrou tipér lapcik99.

Založte si účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 500 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

 

 
Články odjinud


Články odjinud