Závodníky během Tour de France opět doprovodí vozy Škoda | iSport.cz
9. července 2019 • 00:00

Závodníky během Tour de France opět doprovodí vozy Škoda

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Rytíři poprvé vyjeli na led před extraligovou sezonou. Jágr chyběl Rytíři poprvé vyjeli na led před extraligovou sezonou. Jágr chyběl
Karviná - Baník: Zmatky při vyloučení Filla. Na ČK upozornili domácí, hráč obcházel hřiště Karviná - Baník: Zmatky při vyloučení Filla. Na ČK upozornili domácí, hráč obcházel hřiště
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejslavnější cyklistický závod na světě se blíží a již po šestnácté je jeho hlavním sponzorem a dodavatelem vozů značka ŠKODA AUTO. Letos poskytne česká automobilka pořadatelům závodu flotilu celkem 250 vozů, mezi nimiž jsou modely SUV ŠKODA KODIAQ a KAROQ nebo bestseller značky ŠKODA OCTAVIA.Vlajkovou loď automobilky model ŠKODA SUPERB v signifikantním červeném provedení bude již tradičně využívat ředitel závodu Christian Prudhomme. Vůz je pomocí nejmodernější komunikační techniky speciálně upraven v pojízdné dispečinkové centrum. Odtud lze pohodlně řídit chod celého závodu a z otevřené panoramatické střechy i přímo dohlížet na čelo pelotonu. Jako jediné z doprovodných vozidel má pak ŠKODA SUPERB výsadní právo projíždět, spolu s cyklisty, cílem.

Tradicí se pro ŠKODA AUTO stal i sponzoring Zeleného trikotu, který se uděluje vedoucímu jezdci bodového hodnocení a ne náhodou odpovídá barvám značky. Nově je automobilka exkluzivním partnerem oficiální aplikace Tour de France, díky níž budou mít fanoušci vždy aktuální informace. Vedle průběžného pořadí a novinek nabídne i sledování jezdců v reálném čase.

Cyklistika je se značkou ŠKODA spojena od prvopočátku a proto je i předmětem její nové kampaně “To the Greatest Family of all: Cyclists”. Ta má za cíl nadchnout celosvětovou cyklistickou komunitu a soustředit ji na online platformu WeLoveCycling.com. Zde se milovníci cyklistiky dozví kromě informací ze závodů i celou řadu praktických tipů, seznam cyklotras nebo podmínky pro vstup do WeLoveCycling klubu.

Advertisement

Články odjinud


Články odjinud