Tribuny bez diváků … Co dalšího je krutou realitou současnosti? | iSport.cz
23. března 2020 • 00:00

Tribuny bez diváků … Co dalšího je krutou realitou současnosti?

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Útočnou sílu máme, ale musíme to potvrdit, říká Kozák
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sport v České republice utichl jako nikdy ve své novodobé historii. Z prázdných stadionů jsou tichá mementa boje proti nepříteli, kterého nevidíme, dokud ho nenacpeme pod mikroskop. Virus, který skóruje víc jak při hokejovém utkání v amatérské lize, nás všechny doslova ochromil.Co teď?

Aktuálním stavem je téměř celosvětové umlčení sportu, izolace, karanténa a někde chvilkově emoce, panika. To všechno jsou slova, jejichž četnost se šíří naším současným světem a nikdo zatím nezná odpovědi na všechny ty otázky – kdo, jak a hlavně, kdy to skončí? Snad tedy zítra až skončí karanténa? A skončí vůbec?

Jaké jsou možnosti?

V zásadě jsme už v titulku naznačili, že problémy nechodí po horách, ale po lidech a že zavřené stadiony, zrušené zápasy, utkání, kvalifikace na olympiádu, že to všechno je výsledkem gradujících restrikcí.  Všechny ty zákazy a příkazy však nejsou to jediné, co nás postihuje. Milujeme sport a teď na jaře víc než kdy jindy máme příležitost uklidnit života shon a trochu víc se zaměřit na sebe. Jenže sport v České republice vymizel i z osobních životů. Jestli můžeme něco poradit, cvičte alespoň doma. Zvedejte svou partnerku, manželku, milenku, pokud je ve zvedatelné kategorii, myjte rychle nádobí, choďte dlouhé minuty nahoru a dolů po schodech, bruslete v ponožkách na linu jako Sáblíková, nebo vyběhněte do lesa, kde budete sami a kde být ještě můžete, prostě makejte, Váš imunitní systém to potřebuje!

Foto NaturaMed Pharmaceuticals

Co to znamená právě pro Vás?

Máte ale při tom všem sílu a energii? A jak na Vás působí jarní únava? Proč se Vás na to ptáme? Protože možná sami na sobě cítíte pokles energie a nevíte ani, proč to přišlo. S třicítkou na krku totiž každým rokem klesá hladina testosteronu o 1 %. Absence tohoto hormonu ale není jen záležitostí Vaší ložnice, ale především menšího fyzického výkonu a třeba i podrážděnosti a špatné nálady. A právě i absence psychické odolnosti, což znamená destruktivní stres a narušení vaší imunity, kterou potřebujeme ze všeho nejvíce! Pokud hledáte něco, co Vás nakopne energií, a to s rychlým nástupem po několika dnech, máme pro Vás řešení. Jmenuje se ProMan plus a přinese Vám vše, co potřebujete. Čeká Vás výkonnost, síla, výdrž a příval energie. Stačí, když se podíváte na stránky ProManPlus.cz, nebo si rovnou objednejte měsíční balení zdarma, pouze za cenu poštovného 49 Kč. Proč zdarma? Protože produktu věříme a víme, že až ho vyzkoušíte, budete chtít pokračovat.

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud