20. května 2018 • 21:40

Lepší než Messi, zničily ho záchvaty úzkosti: Byl jsem pod hrozným tlakem!

Autor: ,
TOP VIDEA
Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost Čím pomůže Tetteh útoku Sparty? Důraz ve vápně a rychlost
FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ach, ta hlava! Bývalý velký talent španělského fotbalu a odchovanec Barcelony Bojan Krkič trpěl v průběhu kariéry záchvaty úzkosti. Důvodem jeho problémů byla vysoká očekávání veřejnosti. Krkič, který se plahočí po hostováních (aktuálně působí v Alavésu) problémy přiznal v otevřeném rozhovoru pro Guardian. "Fotbalisté jsou od velmi mladého věku pod tlakem, neúspěch se jim neodpouští. Je to velký problém, ale ve fotbalovém prostředí o tom nikdo nechce mluvit," řekl sedmadvacetiletý útočník deníku Guardian.

Podle Krkiče jsou na vině mimo jiné sociální sítě. "Každý k vám má přístup, každý může kritizovat odkudkoliv. Je to nekontrolovatelné, citlivější hráči jsou dnes velmi zranitelní," uvedl.

Krkič debutoval v prvním týmu Barcelony v 17 letech a 19 dnech, čímž překonal rekord Lionela Messiho. Brzy nato byl navíc poprvé povolán do španělské reprezentace. "Všechno se to stalo rychle. Pro ostatní jsem byl nový Messi, očekávání byla obrovská," řekl.

"Měl jsem záchvaty úzkosti, odmítal jsem kvůli tomu pozvánky do reprezentace. Oficiálně jsem uváděl různé důvody, ve skutečnosti jsem ale měl jen velký strach," svěřil se španělský útočník.

Krkič přestoupil v roce 2011 z Barcelony do AS Řím za dvanáct milionů eur. V italském hlavním městě se ale výrazněji neuchytil a po hostování v AC Milán a Ajaxu Amsterodam zamířil do Stoke. V této sezoně hostoval v Alavési, ve třinácti utkáních španělské ligy se gólově neprosadil.

TOP 5 gólů Premier League: Padlý talent Krkič se trefil za Stoke
720p 480p 360p 360p 240p

Celta Vigo - Alaves: Obrovská šance hostů! Krkić běžel sám na brankáře, ale pohořel
720p 360p

Témata:  Krkic, Španělsko, Sport, fotbal
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze