FOTO: Beckham zešílel! Nutil syna surfovat u kanalizace | iSport.cz
30. července 2011 • 01:24

FOTO: Beckham zešílel! Nutil syna surfovat u kanalizace

Autor: bke, bko
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner
TOP MOMENTY extraligy: Sedláček jako Dominátor, blamáž Komety a “O kapku lepší hokej” TOP MOMENTY extraligy: Sedláček jako Dominátor, blamáž Komety a “O kapku lepší hokej”
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak tohle David Beckham přehnal. Jako táta od rodiny se příliš neosvědčil. Na plážích v Malibu se vydal surfovat. Jenže tentokrát nutil syna Cruze (6) do vody, i když do ní byl přístup jen z nebezpečného útesu, navíc v bezprostřední blízkosti kanalizační roury.Malý Cruz měl v této chvíli naštěstí více rozumu než jeho slavný táta. Do vody se přemluvit nenechal. Beckham se ještě za ním vydal na útes zpátky, ale do vody dostal jen Cruzovo prkno.

Beckhamovi, kteří se nedávno dočkali po třech synech i první dcerky Harper Seven, si nyní užívají luxusu na pobřeží Malibu. Sem se přesunuli z Beverly Hills a za měsíční rentu 2,5 milionu korun si pronajali vilu slavného režiséra Stevena Spielberga. Beckhamovi tak teď bydlí na jedné z nejexkluzivnějších adres na světě - jejich sousedy jsou herci Dustin Hoffman, Pierce Brosnan či Danny DeVito.

Zatímco na výběru vily si dali záležet, na luxusních místech pro koupání už takové štěstí Beckham při výletu se synkem Cruzem neměli. Posuďte sami!

Beckham na nebezpečném útesu a v blízkosti kanalizační roury neúspěšně láká do vody šestiletého syna Cruze.
Beckham na nebezpečném útesu a v blízkosti kanalizační roury neúspěšně láká do vody šestiletého syna Cruze.

 
Články odjinud


Články odjinud