Sestry Williamsovy: Koupily si slavný fotbalový tým! | iSport.cz
26. srpna 2009 • 14:13

Sestry Williamsovy: Koupily si slavný fotbalový tým!

Autor: ČTK, val
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Serena a Venus Williamsovy jsou minoritními vlastníky klubu amerického fotbalu Miami Dolphins, účastníka slavné zámořské Národní fotbalové ligy (NFL). Ten už vlastní i další celebrity: Gloria Estefanová, Jimmy Buffett a Marc Anthony.Bývalé jedničky světového žebříčku žijí v Palm Beach Gardens na Floridě a v úterý zhlédly celý komplex, trénink a popovídaly si i se třemi hráči. Ke klubu mají vřelý vztah, neboť bydlí asi hodinu jízdy autem od stadionu.

"Je to skvělá příležitost a čest stát se spolumajitelkami. Samozřejmě Dolphins milujeme," uvedly obě sestry, které čeká v příštím týdnu start na US Open, závěrečném grandslamovém turnaji roku.

Sestry Williams koupily podíl v klubu Miami Delphins
Sestry Williams koupily podíl v klubu Miami Delphins

Obě nové spolumajitelky si tak zapózovaly ve fotbalových dresech "delfínů". Venus dostala podle názvu její nové kolekce číslo 11 a Serena si podle data narození své nevlastní sestry Yetundy Price, která v roce 2003 byla zastřelena, zvolila 89 (8.9.).

Mezi řadou drobných spoluvlastníků tohoto klubu jsou i další celebrity jako zpěvačka Gloria Estefanová či její kolegové Jimmy Buffett a Marc Anthony.

"Zájem celebrit ze všech odvětví odráží různorodost jižní Floridy a ukazuje na to, že jsme propojeni s lidmi, co tu žijí. Jsme nadšeni, že se k nám přidávají tak uznávané sportovkyně jako Serena a Venus," oznámil majoritní vlastník klubu Stephen Ross.

 

 
Články odjinud


Články odjinud