Sexy Kurnikovová září v reality show, v Americe trénuje tlouštíky | iSport.cz
24. září 2011 • 17:40

Sexy Kurnikovová září v reality show, v Americe trénuje tlouštíky

Autor: pv (Blesk)
TOP VIDEA
Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedna z nejatraktivnějších tenistek historie Anna Kurnikova (30) se zhostila v populární americké reality show těžkého úkolu. Z extrémně obézních soutěžících má jako trenérka udělat sportovce schopné zaběhnout maraton.I kdyby se funícím mužům nepovedlo shodit ani deko, Amerika jim závidí. Cvičit po boku roztomilé Rusky je totiž i po její třicítce pořád stejně vzrušující jako sedět v první řadě u kurtu, kde hekala s tenisovou raketou v ruce.

Těžkotonážní soutěž The Biggest Loser (v překladu Ten, kdo nejvíc zhubne) je ve Spojených státech hitem už dvanáct sezon.

V reality show má dvacítka tlouštíků za úkol během čtyř měsíců co nejvíce zhubnout a dostat se do kondice.

V tom jim má pomoci půvabná Anna, která je trénuje ve fi tness, učí hrát tenis a běhat.

„Jedné dívce je šestnáct let, další je šedesátiletá babička. Každý potřebuje jiný přístup. Těším se, až na nich bude poznat, jak jim dávám do těla,“ usmívá se Kurnikovová.

A pořádně zabrat! Kurnikovová dává soutěžícím do tělaA pořádně zabrat! Kurnikovová dává soutěžícím do tělaFoto Profimedia.cz

Ve hře je i odměna pro vítěze – 250 tisíc dolarů (4,2 milionu korun)! Trenérka Anna ovšem podle amerického tisku dostane víc než vítěz.

I kdyby si nejkrásnější sportovkyně za rok 2002 přišla na dvojnásobek, tedy přes osm milionů korun, bude to pro ni pakatel. Jen tenisem totiž vydělala 66 milionů a reklamou mnohonásobně víc.

Polibek s Jaromírem Jágrem
Polibek s Jaromírem Jágrem

 
Články odjinud


Články odjinud