Wimbledon 2019 | Experti i fanoušci se shodují. Wimbledonská senzace nejspíš po boji skončí | iSport.cz
9. července 2019 • 21:08

Experti i fanoušci se shodují. Wimbledonská senzace nejspíš po boji skončí

Autor: jos
Americká hvězda Serena Williamsová.
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Patrik Le Giang o nehodě na Bali, Martinu Dúbravkovi i Vietnamu SE SIMONOU: Patrik Le Giang o nehodě na Bali, Martinu Dúbravkovi i Vietnamu
Vrba: Odveta je otevřená. Góly u Krmenčíka jsou otázkou času Vrba: Odveta je otevřená. Góly u Krmenčíka jsou otázkou času
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už teď má na triku největší senzaci. To, že Barbora Strýcová postoupí do semifinále grandslamového Wimbledonu, je pro českou hráčku jako sen. V bitvě proti Američance Sereně Williamsové už ale podle expertů tažení třiatřicetileté Češky skončí, podobného názoru jsou i fanoušci, kteří se rozhodli si na zápas vsadit. „Podle bookmakerů to vypadá jednoznačně. S kurzem 1,27:1 je favoritkou Serena. Barbora Strýcová bude mít hodně těžkou pozici, i proto je její aktuální kurz 4,08:1,“ prozrazuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.U fanoušků to sice není tak jednoznačné, pořád má ale jasnou převahu na tiketech vítězství Američanky. „Sázející jsou lehce optimističtí, na výhru Barbory si vsadilo zatím u Chance 23 %, zbytek, tedy více než tři čtvrtiny sází na tutovku v podobě výhry Sereny Williams,“ říká Světlíková.

Podle tiskové mluvčí zmíněné společnosti je překvapitě hodně sázek i na příležitost „počet vyhraných setů Strýcové v utkání bude alespoň 1“. Té fanoušci věří, přitom je nabízena v kurzu 2,01:1 (stejná příležitost pro Serenu má kurz 1,10). Z toho plyne, že se čeká bitva na tři sety.

Z druhého duelu se do finále podle bookmakerů i sázkařů dostane velmi hladce Rumunka Simona Halepová (kurz 1,44:1 a 91 % sázek), která převálcuje Elinu Svitolinovou (kurz 2,99:1 a 9 % sázek). „Ovšem tohle utkání pochopitelně nemá takovou přitažlivost, pro porovnání - na souboj Báry Strýcové se Serenou eviduje Chance dvojnásobné množství sázek,“ dodává Světlíková.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud