Williamsová porazila na exhibici Jankovičovou | iSport.cz
8. ledna 2009 • 18:16

Williamsová porazila na exhibici Jankovičovou

Autor: ČTK
Archív
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americká tenistka Venus Williamsová potvrdila na úvod sezony velmi dobrou formu, když na exhibičním turnaji v Hongkongu nedala šanci světové jedničce Jeleně Jankovičové.Tu porazila dvakrát 6:2 a pomohla k vítězství společného týmu Severní a Jižní Ameriky nad výběrem Evropy 2:1. O druhý bod vítězek se postarala Argentinka Gisela Dulková výhrou nad Maďarkou Agnes Szavayovou 6:4, 6:7, 6:3.

"Vždycky mi to šlo bez nějaké větší přípravy. Když jsem přišla na turnaj, hned jsem byla schopná hrát dobře," komentovala svůj výkon zkušená Američanka. Na rozdíl od ní srbská tenistka potřebuje delší čas na rozehrání.

"Potřebuju chvíli na to, abych se sžila zase s kurtem a míčem. Viděli jste, že jsem byla velmi, velmi pomalá," povzdechla si Jankovičová.

Obě tenistky už neplánují žádné další přípravné turnaje před prvním vrcholem sezony, kterým bude Australian Open. Společný americký tým čeká nyní v Hongkongu výběr Ruska, který si ve středu hladce poradil s týmem Asie.

Ameriky - Evropa 2:1

V. Williamsová (USA) - Jankovičová (Srb.) 6:2, 6:2,
Dulková (Arg.) - Szavayová (Maď.) 6:4, 6:7 (8:10), 6:3.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud