Lucko, díky! Ostatní tenistky si váží nejvíc Šafářové, cenu má i Kvitová | iSport.cz
2. prosince 2014 • 18:21

Lucko, díky! Ostatní tenistky si váží nejvíc Šafářové, cenu má i Kvitová

Autor: ČTK
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová si odnesly za letošní sezonu ocenění od soupeřek na okruhu WTA. Vítězku Wimbledonu Kvitovou její kolegyně už podruhé zvolily laureátkou Karen Krantzcke Sportsmanship Award a Šafářová jako první Češka obdržela Peachy Kellmeyer Player Service Award.Čtvrtá hráčka světa Kvitová dostala trofej, v níž se oceňuje profesionalismus, přístup a smysl pro fair play, poprvé v roce 2011, v kterém také ovládla Wimbledon. V kariéře získala od WTA ještě další tři ocenění. V roce 2010 byla nováčkem roku a v roce 2011 i hráčkou roku a hráčkou s největším zlepšením.

Lucie Šafářová s Petrou Kvitovou měly ze zisku trofeje ohromnou radost
Lucie Šafářová s Petrou Kvitovou měly ze zisku trofeje ohromnou radost

Šafářová, která prohrála s Kvitovou v semifinále Wimbledonu a společně získaly pro Česko ve finále titul ve Fed Cupu, dostala Peachy Kellmeyer Player Service Award za to, že nejvíce podporuje tenistky a pomáhá jim jako členka rady hráček WTA.

 
Články odjinud


Články odjinud