12. listopadu 2017 • 06:17

Juniorský Turnaj mistrů ovládl Korejec Čong Hjon. Ve finále porazil Rubljova

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
RENTGEN: Jak se dalo předejít holomajzně mezi Baníkem a Spartou RENTGEN: Jak se dalo předejít holomajzně mezi Baníkem a Spartou
LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Premiérový ročník tenisového Turnaje mistrů do 21 let vyhrál Korejec Čong Hjon a získal první titul na okruhu ATP. Ve finále akce Next Gen Finals v Miláně porazil nejvýše nasazeného Rusa Andreje Rubljova 3:4 (5:7), 4:3 (7:2), 4:2, 4:2.



Jednadvacetiletý vítěz obdržel prémii 390 tisíc dolarů (8,5 milionu korun). Žádné body do světového žebříčku, v němž mu patří 54. místo, si ale za triumf nepřipsal.

Na turnaji v Miláně mladí hráči testovali novinky v pravidlech jako kratší sety, počítání bez výhod, hodiny na dodržování intervalů mezi výměnami či pouze elektronické hlášení autů bez přítomnosti čárových rozhodčích.

Turnaj mistrů hráčů do 21 let v Miláně (tvrdý povrch, dotace 1,275.000 dolarů):

Finále:

Čong Hjon (6-Korea) - Rubljov (1-Rus.) 3:4 (5:7), 4:3 (7:2), 4:2, 4:2.

O 3. místo:

Medveděv (7-Rus.) - Čorič (4-Chorv.) bez boje.

Čong Hjon získal první titul na okruhu ATP
Čong Hjon získal první titul na okruhu ATP

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze