29. listopadu 2018 • 13:50

Krejčíková má nového trenéra. Po čtyřhře cílí na dvouhru, chce do stovky

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
AS Řím byl asi zvyklý na jiné podmínky, řekl o výkonu Italů Kovařík AS Řím byl asi zvyklý na jiné podmínky, řekl o výkonu Italů Kovařík
Vrba vyslal vzkaz italským policistům: Děkuji, že jsme v Římě platili pokutu Vrba vyslal vzkaz italským policistům: Děkuji, že jsme v Římě platili pokutu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistka Barbora Krejčíková (22), světová jednička ve čtyřhře, se po životní sezoně rozhodla pro další krok v kariéře. Rodačka z Brna, která letos společně s Kateřinou Siniakovou triumfovala na grandslamech v Paříži i ve Wimbledonu a probojovala se do finále Turnaje mistryň, se chce posunout i ve dvouhře. Pomoci jí k tomu má pomoci nový trenér Pavel Šnobel.„Trenéra jsem si našla hlavně proto, že se chci zlepšit v singlu, posunout se dál a doufám, že jsem zvolila správně,“ řekla Barbora Krejčíková, která se připravuje v TK SC Ostrava. „Cílem pro příští sezonu je první světová stovka.“ Aktuálně je Krejčíková na 207. místě žebříčku WTA ve dvouhře. Nejvýše byla loni v srpnu, kdy jí patřila 121. příčka.

Po soustředění v Dubaji rozjede Krejčíková novou sezonu v oblíbené Austrálii. I pro trenéra Šnobela je spolupráce výzvou. „Na spolupráci s Bárou se moc těším, věřím, že nám to bude klapat a podaří se nám postupně plnit cíle,“ řekl Pavel Šnobel. Ten naposledy trénoval aktuálně 325. hráčku světa Moniku Kilnarovou.

Osmatřicetiletý Šnobel je čtyřnásobný mistr republiky, zúčastnil se hlavní soutěže grandslamů v Austrálii a ve Wimbledonu. Na žebříčku ATP byl nejvýše v únoru 2009 na 154. místě. Během kariéry vyhrál dva challengery a doma má zlatou medaili z Univerziády v Bangkoku 2007 ve smíšené čtyřhře.

České tenistky (zleva) Lucie Šafářová, Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková a kapitán týmu Petr Pála pózovali s pohárem pro vítěze Fed Cupu.
České tenistky (zleva) Lucie Šafářová, Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková a kapitán týmu Petr Pála pózovali s pohárem pro vítěze Fed Cupu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze