1. dubna 2022 • 10:25

Návrat Krejčíkové dál nejasný. Místo tenisu štěně, o Paříži nepochybuje

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby
Verdikt odvolací komise: Rada stihne začátek příští sezony
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zraněný loket tenistky Barbory Krejčíkové se zlepšuje, ale zatím není jasné, kdy se vrátí na turnaje. Obhajobu titulů ve dvouhře i čtyřhře na grandslamovém Roland Garros, které začne v polovině května, by její současné problémy ohrozit neměly. Neplánované volno uprostřed sezony věnuje aktuálně čtvrtá hráčka světového žebříčku výchově svého štěněte.Krejčíková hrála naposledy v únoru na turnaji v Dauhá. Kvůli zranění odstoupila těsně před turnajem v Indian Wells, kde měla být nasazenou jedničkou, a vynechala i podnik v Miami. Aktuálně může hrát jen levou rukou, ale její zdravotní stav se lepší.

„Já doufám, že to vypadá dobře. Zranění se mi zlepšuje, to jsem ráda. Akorát ještě nevím přesně, kdy začnu hrát. Potřebuje to víc času, aby to bylo stoprocentní a aby se mi to nevracelo,“ řekla v rozhovoru pro Hitrádio City Brno.

O své účasti na pařížské antuce, kde loni šokovala triumfem ve dvouhře, momentálně nepochybuje. „Věřím, že to stihnu, že začnu hrát dřív,“ uvedla olympijská šampionka z Tokia. Tráví čas doma v Ivančicích a stará se o své štěně. „Díky tomu, že jsem zraněná, tak s ním trávím víc času, učím ho povely a základní věci. Docela nám to jde,“ dodala šestadvacetiletá Češka.

Barboru Krejčíkovou trápí zranění
Barboru Krejčíkovou trápí zranění

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud