VIDEO: Fotbalista po gólu ukradl fotografovi aparát | iSport.cz
21. srpna 2011 • 16:00

VIDEO: Fotbalista po gólu ukradl fotografovi aparát

Autor: mt
TOP VIDEA
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2! Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Německá Bundesliga je známá tím, že v ní padá velké množství branek. Ani probíhající třetí kolo soutěže není výjímkou. V dosavadních sedmi odehraných zápasech padlo osmnáct branek. Nejvíce v zápase mezi Brémy a Freiburgem. Brémy v přestřelce zvítězily 5:3. Poslední pátý gól, který znamenal uklidnění pro domácí, byl oslaven pěkně bláznivě.Běžela třetí minuta nastavení. Domácí hráč Wesley si naběhl k levé straně velkého vápna a technickou křižnou střelou uklidnil míč za hostujícího gólmana.

A oslava branky? Žádná rybička, žádné přemety zakončené saltem, žádný taneček. Hráč s číslem pět na zádech, Wesley, zvolil jinačí druh oslavy.

Přiběhl k jednomu z fotografů, jenž seděl za reklamní tabulí a "ukradl" mu fotoaparát. Poté chvíli zkoumal, co s ním, ale manuál nepotřeboval. V momentě přístroj obsloužil a začal fotit jásající fanoušky Werderu.

Wesley a jeho originální oslava gólu

 
Články odjinud


Články odjinud