Kluk s kamením – LukešWinning Group Arena, Brno
Vítěz: Kluk s kamením Přenos se aktualizuje automaticky.
Další informace:
- Stadion
- Winning Group Arena, Brno
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Od začátku do všeho aktivně vstoupil Standa, který tlačil na Ondru. Jenže ten zvládal obranu a tvořil zápas tím, že tlačil vše k pletivu. Zde jsme strávili téměř dvě kola, jenže osudový okamžik přišel v posledním kole. Kluk s kamením na začátku skopl Lukeše k zemi, kde ho poté domlátil a dokonce ho i otevřel.
Poslední setkání obou soupeřů bylo poměrně dost vyhrocené. Standa Lukeš totiž do Kluka s kamením strčil. Druhý jmenovaný si ovšem z toho nic nedělal a bral vše s úsměvem.
Patří už k nejvýraznějším tvářím celé této bizarní organizace. Své největší proslavení zažil v mládí, kdy vystoupil se svou legendární hláškou v pořadu Ano šéfe. Kluk s kamením se již fanouškům představil v kleci ve čtyřech případech, přičemž drží vyrovnanou bilanci výher a proher. Naposledy se představil v rámci sedmého večera, kdy nezvládl vyhrocenou bitvu s Kukismanem. Teď si brousí zuby na svého dalšího soupeře, kterým bude odvážný Standa Lukeš.
Zvaný Alfasamec má za sebou pouze jedno střetnutí v kleci Clash of the Stars. Představil se totiž na turnaji v Ostravě, kde ve své premiéře čelil Novbymu, s nímž svoji bitvu nezvládl. Odhodlán k dalším výzvám míří na poslední turnaj do brněnské metropole. V ní vyzve Kluka s kamením, který je o poznání zkušenější. Lukeš se zejména proslavil výzvou na Lea Brichtu, což je rozhodně nereálné sousto. Standa také netají svou zamilovanost k zápasnici Hance Gelnarové. To vše musí jít ovšem stranou a soustředěnost po poctivých trénincích zamíří do klece.