Play-off AutoCont extraligy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Florbal MB : Sparta - 29. března 2022   19:30

Florbal MB
Florbal MB
16:39' Hemerka (J. Bína) • 19:07' J. Bína (Gruber) • 42:14' Korych (Tomašík) • 46:48' Koláčný (Fořt)
Florbal MB
Tomšík (L. Bauer) – Suchánek, Gruber, Koláčný, Zakonov, Punčochář, Hemerka, Fořt – Šebek, Tomašík, Tadeáš Chroust, Do. Beneš, Korych, Curney, Pěnička, Zoufalý, Natov, J. Bína.
Kamil Sojka a Tomáš Sojka
MSH Mladá Boleslav
340 diváků
Sparta
Hejna (Martin Beneš) – Bartoš, Garčar, Kozák, Marvánek, Zeman, Křenek, Pruner – Kolstrunk, Juha, Zouzal, Ujhelyi, Košir, Pažák, Matěj Čermák, Kareš, Hurt, M. Krbec.

To je ode mě vše a děkuji Vám za pozornost.
Je konec Mladá Boleslav si do UNYP arény odveze mečbol a vede na sérii 3:2!
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:09'
Mladá Boleslav se dostala k míčku a drží ho co nejdál od své branky, tedy za brankou Sparty.
57:19'
Hosté opět hrají v šesti!
57:05'
Sparta právě vstřelila branku!
Naděje stále žije! RADIM KŘENEK od pravého mantinelu skvěle zamířil a trefil vzdálenější horní roh Bauerovy branky! Asistence: Marek Zouzal.
56:20'
Ujhelyi vystřelil pouze do Hemerky, který následně vyhazuje co nejdál jen to jde.
55:31'
Sparta opět hraje v šesti hráčích v poli!
55:09'
Bartošovu střelu vytáhl skvěle Bauer mimo brankovou konstrukci!
54:22'
Krbcovu střela dobře zablokoval domácí Šebek.
53:28'
Koláčný trefuje boční tyč a následně trefil ještě horní tyč!
52:27'
Sparta má velký tlak!
51:24'
Sparta hraje v šesti!
51:24'
Oba týmy střídají a rozehrávat se bude od brankoviště hostů.
50:30'
Korych se dostal ke střele, ale Beneš byl v pozoru a chytil jeho pokus.
50:01'
Přesunuli jsme se do poslední desetiminutovky dnešního zápasu.
48:43'
Lukáš Bauer likviduje luxusními zákroky Bartošovy pokusy!
47:58'
Domácí dobře kombinují na polovině Sparty a nepouští Spartu k míčku.
46:48'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Mladá Boleslav už se dá říci, že bude v UNYP aréně hrát o postup do Superfinále! PETR KOLÁČNÝ si vyjel do středu hřiště, odkud zamířil přesně do levého horního rohu branky Beneše! Asistence: Miroslav Fořt.
46:29'
Juhova nahrávka byla nepřesná a Mladá Boleslav se vrhla ihned do útoku.
45:36'
Marek Korych šel sám na brankáře Sparty, ale ten dokázal ještě zachránit svůj tým!
45:10'
Koláčný tvrdě odstaven a rozhodčí ihned pískali nedovolený zákrok.
43:59'
Mladá Boleslav stále na balónku a se Spartou to nevypadá dobře.
43:07'
Krbec teď dorážel na brankovišti a následně ještě Košir, ale míček zůstal před brankovou čarou!
42:14'
Tak nyní už gól platí a Mladá Boleslav jde do vedení 3:0! Střela Milana Tomašíka byla zablokovaná a nejlépe se na brankovišti zorientoval MAREK KORYCH, který navyšuje vedení na 3:0! Asistence: Milan Tomašík.
41:28'
Mladá Boleslav drží balónek na svých holích a Spartě se nedaří jim ho sebrat.
40:38'
Křenek přizvedl střelu Korycha a Sparta se dostane k míčku.
40:01'
Úvodní buly vyhráli hosté.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 20:45.
Máme za sebou i druhou třetinu! Ve druhé třetině jsme neviděli, ani jeden platný gól, platný říkám proto, protože Hemerkův gól sice skončil v síti, ale kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti byl gól odvolán. Stav je tedy po dvou třetinách 2:0!
40:00'
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:21'
Po trenérské výzvě byl gól odvolán kvůli hráči v brankovišti, takže se pokračuje za stavu 2:0!
37:36'
Sparta opět s brankářem v brance a s pěti hráči v poli.
36:53'
Skvělý zákrok Beneše, který se ze střídačky stihl jen tak tak vrátit!
36:07'
35:23'
Sparta si teď nedokáže vytvořit tlak a dohánět vše ve třetí třetině by se jim mohlo vymstít.
34:11'
Čermákova střela šla těsně vedle branku domácího brankáře.
33:41'
Dlouhý Bauerův výhoz zachytil pouze hostující Krbec.
32:48'
Utkání sleduje 340 diváků!
31:59'
Mladá Boleslav uklidnila hru po delší době a kombinuje na své polovině.
30:51'
Koláčného dělovka skončila na břevně branky Martina Beneše!
30:07'
Krbcovo zakončení zablokované Suchánkem.
29:29'
Zouzalova střela v běhu byla tečovaná těsně mimo branku!
28:38'
Korych nezpracoval dobře balónek a nenavýšil skóre na 3:0!
27:57'
Čas plyne a to se Mladé Boleslavi samozřejmě zamlouvá.
27:08'
Křenek se skvěle stáhl ke Curneymu, a zabránil mu dát gól.
26:10'
Koláčný se skvěle vrátil a zabránil gólu!
25:40'
Sparta měla k dispozici standardku, ale moc dobře jí nevyřešila.
24:47'
Martin Beneš opět skvěle zasáhl!
23:59'
Je vidět, že Sparta přepnula na vyšší obrátky a už i napadá a domácím to dělá menší problémy.
23:08'
Suchánkova střela skončila pouze v bloku Garčara.
22:28'
Košir zkoušel nahodit z dálky, ale jeho nahození moc daleko neprošlo.
21:42'
Nahrávka na Pěničku neprošla a míčku se zmocnil Pažák.
20:43'
Mladá Boleslav opět hraje to co potřebuje, nikam nespěchá a v klidu si nahrává s míčkem.
20:01'
Úvodní buly vyhráli domácí.
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 20:09.
Máme za sebou první třetinu, kdy až do 16. minuty se nic v podstatě nestalo. Poté se jako první prosadil Adam Hemerka po skvělé přihrávce Bíny a jako druhý skóroval sólo akcí Jakub Bína.
20:00'
19:07'
Tak to byla nádhera! JAKUB BÍNA obral sparťanského obránce a následně objel branku a zasunul míček za brankovou čáru. Asistence: Jakub Gruber.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:18'
Hemerka objel branku, ale tyčku si pohlídal jak Beneš tak i Garčar.
17:25'
Martin Beneš dokázal zlikvidovat další šanci Korycha!
16:39'
Máme tu první branku utkání! Jakub Bína našel krosem ADAMA HEMERKU, který trefil poloprázdnou branku a domácí vedou 1:0! Asistence: Jakub Bína.
15:50'
Korychova střela zasáhla rameno Beneše a míček následně vyletěl do vzduchu, odkud si ho sebral do rukou Beneš!
14:42'
Řekl bych, že Mladá Boleslav čekala, že vlítne na Spartu a bude vést už teď třeba 3:0, ale stav je stále 0:0.
13:45'
Až teď si připsal první zákrok i Bauer.
12:38'
Opět sledujeme trochu klidnější pasáž hry.
11:49'
Další rychlý protiútok, ale Koláčného střela šla hodně vedle mimo branku.
11:10'
Zoufalý trefuje břevno Bauerovy branky!
10:54'
Tomašíkova střela z otočky šla mezi tři tyče, ale Beneš výborně zareagoval!
10:13'
Tomašíkova střela na Korycha byla dlouhá a z akce domácích 3 na 1 nic nebylo.
9:50'
Sparta se po delší době dostala k míčku a snaží se o úvodní branku.
8:58'
Suchánkova rána byla sice velmi tvrdá, ale nepřesná.
8:32'
Koláčného střelu zablokoval Radim Křenek, ale míček šel až za mantinel, takže budou domácí rozehrávat na polovině Sparty.
7:59'
Kareš dobře napadal, ale Curney si s ním poradil.
7:06'
Mikuláš Krbec fauloval na útočné polovině, Mladá Boleslav bude rozehrávat.
6:23'
Korychovu ránu z otočky zneškodnil brankář Sparty.
5:32'
Hra se nám opět trochu uklidnila a Mladá Boleslav zakládá útok.
4:36'
Curney od levého mantinelu vystřelil, ale nikdo z domácích před brankou nebyl a Beneš tak v poklidu chytá.
3:39'
Martin Beneš vytáhl skvělý zákrok!
3:20'
Hurt šel sám do samostatného úniku, ale domácí obránci ho stihl odzbrojit.
2:59'
Tomašík se Suchánkem kombinují na své polovině.
2:02'
První střelu obstaral Petr Koláčný, ale jeho střela šla nad branku Beneše.
1:31'
Je vidět, že tento zápas je velmi důležitý a tak oba týmy volí pozvolnou rozehrávku.
0:44'
První se balónku zmocnili hosté, ale ani za svou polovinu se s míčkem nedostali.
0:01'
00:01'
Oba týmy nastupují na hrací plochu.

Florbal MB: L. Bauer (Tomšík) – Suchánek, Gruber, Koláčný, Zakonov, Punčochář, Hemerka, Fořt – Šebek, Tomašík, Tadeáš Chroust, Do. Beneš, Korych, Curney, Pěnička, Zoufalý, Natov, J. Bína.
Trenér: Petr Novotný.

Sparta: Martin Beneš (Hejna) – Bartoš, Garčar, Kozák, Marvánek, Zeman, Křenek, Pruner – Kolstrunk, Juha, Zouzal, Ujhelyi, Košir, Pažák, Matěj Čermák, Kareš, Hurt, M. Krbec.
Trenér: Ondřej Kašpárek.
Toto utkání budou řídit zkušení rozhodčí Kamil Sojka a Tomáš Sojka.

6.FbŠ Bohemians – ACEMA Sparta Praha -3:4 PN
První zápas semifinálové série mezi Mladou Boleslaví a Spartou nakonec rozhodl Matěj Pěnička, a tak první bod do série brali Středočeši. Ve druhém utkání byl vidět infarktový závěr, který ovládli hosté. Ve třetím zápase byl stav srovnán na 3:3, ale Mladá Boleslav si vzala challenge a gól byl odvolán a Mladá Boleslav zvítězila 2:4. Ve čtvrtém duelu se stav série vyrovnal a série se přesouvá zpět do Mladé Boleslavi. Už teď je ale jasné, že se dočkáme 6. zápasu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.